Zažeňte podzimní chmury v luxusu u Karlštejna

Zažeňte podzimní chmury v luxusu u Karlštejna

Majestátní hrad se nad řekou Berounkou tyčí už přes 6 století a jeho krása nepřestává lidi fascinovat. Snad každý turista se alespoň na chvilku zasní a představí si, jaké by to asi bylo přespat v místě, kde se odehrálo tolik významných událostí. Jenže památkáři v tom mají jasno, přenocovat se na hradě nedá. Zákaz obejít nelze, přespat v historické budově, která v místě stále ještě dříve než samotný hrad ale lze! A navíc se znamením vysokého luxusu!

Hotel na úžasném místě – obklopen zeleným ostrovem

Pod hradem stojí přímo u řeky honosný mlýn, který byl postaven necelých 100 let před samotným hradem. Kouzlo historického místa se spojilo s modernou. Mlýn byl rekonstruován a dnes zde stojí hotel Mlýn Karlštejn, který nabízí hostům luxus a prvotřídní služby. Hotel je obklopen zeleným ostrovem o rozloze 2500 m2. Nachází se na něm i romantický altán, který je oblíbeným místem pro svatební obřady. Že se jedná o velmi romantické místo, dokládá i to, že hotel získal již třikrát prestižní ocenění nejlepší svatební místo roku.

www.beinmagazin.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Pokoj si zamilujete

Karlštejn ubytování je možné v celkem 21 pokojích, všechny jsou nekuřácké a mají stylovou výbavu. TOP jsou pokoje The Best Room HER & HIS. Jsou vybaveny velkou manželskou postelí, pocit luxusu navozuje řešení koupelny – ozdobou pokojů jsou volně stojící vana a dešťová sprcha. K vybavení patří i minibar, Nespresso kávovar a k dispozici budete mít i župany a hotelové přezůvky. Na všech pokojích je k dispozici wi-fi internetové připojení.

www.beinmagazin.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Poznejte krásy okolí

Byl by hřích si během pobytu neužít zajímavé aktivity u Karlštejna. Kromě prohlídky či procházky okolo hradu určitě nevynechejte výlet k nedalekým lomům Amerika. Až do konce listopadu jsou otevřené Koněpruské jeskyně (více o nich zde). Prohlédněte si také hotelovou mini ZOO. Jistě uvítáte, že přímo v hotelu se nachází relaxační centrum, kde si po náročném výletu parádně odpočinete. Kdy si vyjedete „zažít luxus“ i vy?

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top