KIPLING PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI TAŠEK PRO ZIMU 2017

Oslavujte své mládí v každém věku! Belgická společnost Kipling, založená v roce 1987, převzala inspiraci z proslulé Knihy džunglí a vytvořila kolekci hravých tašek, batohů, kabelek a dalšího módního příslušenství. Nová zimní kolekce je plná mladistvého stylu, ale i praktických funkcí, které zjednoduší život každé moderní ženy.

Ať už vaše cesta vede do kanceláře nebo pracovními schůzkami skrze celé město, jistě oceníte tašku s přihrádkou na notebook a praktickým vnitřním uspořádáním. Přesně taková je kolekce Superwork! Tašku s dlouhými poutky a popruhem můžete navíc nosit na několik způsobů, což vám ulehčí především v případech, máte-li plné ruce. 

 

 

 

 

 

 

 

V každé dámské kabelce by mělo být bezpečné místo, na které s jistotou uložíte své osobní věci, jako jsou klíče, peníze či drobné kosmetické potřeby. Šikovný organizér Creativity disponuje třemi úložnými přihrádkami, díky nimž máte vše, co potřebujete, jednoduše při ruce. Svou malou velikostí se navíc dokonale hodí do každé tašky či kabelky Kipling!

 

 

 

 

 

Vyznáváte sportovní styl? Pak pro své každodenní pochůzky zvolte praktického společníka ve formě batohu Kipling City Pack S. Každá aktivní žena jistě ocení nejen elegantní vzhled, ale i množství snadno přístupných kapes, ve kterých je dostatek místa pro uložení těch nejdůležitějších potřeb. Pokud potřebujete o něco více místa, ideální pro vás budou batohy z kolekcí Experience či Firefly Up.

 

 

 

 

 

 

 

Kipling přináší inspiraci i těm, kteří již přemýšlí nad vánočními dárky. Řada kosmetických tašek a peněženek v různých velikostech jistě přijde vhod každé ženě, která miluje módu a ráda střeží své osobní věci v bezpečí.

 

 

 

 

www.kipling.cz

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Zažeňte podzimní chmury v luxusu u Karlštejna

Next Story

Jaké spodní prádlo se na ženách líbí mužům? A co na to dámy?

Latest from Lifestyle

Top