Jaké spodní prádlo se na ženách líbí mužům? A co na to dámy?

Chystáte se na důležité rande a ráda byste partnera nažhavila vhodně zvoleným spodním prádlem? Ale po které barvě sáhnout? A jak je to se střihy – má vůbec cenu se něčím takovým zabývat, nebo je to mužskému pokolení úplně jedno?

Muže prádlo vzrušuje více než nahota

Napadlo vás, že vyrazíte „naostro“? V roce 2012 proběhl ve Francii zajímavý výzkum, kterého se zúčastnilo 2000 mužů. Hlavním tématem bylo spodní prádlo pro ženy – zejména pak otázky ohledně toho, jaké prádlo na ženách upřednostňují. Ženy si často myslí, že pánové spodní prádlo neřeší a nejraději by ženy viděli rovnou nahé, ale téměř tři čtvrtiny respondentů odpovědělo, že spodní prádlo vyžadují. Pro nahotu se vyslovilo pouhých 12 %.www.beinmagazin.cz_trenyrkarna_cz_01

V rámci průzkumu zazněla také otázka ohledně nejoblíbenější barvy. A ačkoliv byla donedávna nejpreferovanější barvou červená, Francouzi mají nejraději černou. Na podprsenkách se jim líbí krajky a malé košíčky a mezi kalhotkami jasně zvítězila tanga. Můžete předpokládat, že u českých mužů by byly odpovědi podobné.

Ženy upřednostňují pohodlí

Pokud jde o barvy, s černou ženy nemají problém. K nejprodávanějším barvám patří také tělová a bílá. Na čem se však s muži neshodnou, je střih spodního prádla. Raději volí komfortní kalhotky klasického střihu, které zakrývají co největší část pozadí. Tanga jsou na opačném konci žebříčku popularity. Zajímavý kompromis představují kalhotky typu „brazilky“. Odhalují část pozadí, jsou sexy, ale mnohem pohodlnější než tanga.

www.beinmagazin.cz_trenyrkarna_cz_02

Ženy se s muži názorově rozchází také u podprsenek. Dámy mají pochopitelně raději co největší košíčky.

Stále si nevíte rady? Inspirujte se ve známém e-shopu Trenyrkarna.cz, zde najdete nejznámější značky i kvalitní české spodní prádlo. V nabídce nechybí ani populární dámské trenýrky a sexy prádlo pro zvláštní příležitosti. Určitě v něm zabodujete!

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

KIPLING PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI TAŠEK PRO ZIMU 2017

Next Story

Dárkové poukazy na focení v ateliéru JanWphotography

Latest from Lifestyle

Top