Dárkové poukazy na focení v ateliéru JanWphotography

Nevíte, co koupit k Vánocům? Darujte něco originálního. Můžete udělat radost dárkem s trvalou hodnotou v podobě poukazu na focení v ateliéru s profesionálním fotografem.

Máte ve svém okolí někoho, kdo o focení uvažuje, ale nemá odvahu? Dárkovým poukazem ho můžete popostrčit, aby si vyzkoušel být na chvíli modelkou/modelem a získat originální snímky.

Škála stylů focení je široká, od těhotenských fotografií přes rodinné a párové fotografie, klasické a glamour portréty, až po umělecké akty.

Ateliér JanWphotography nabízí dárkové poukazy na všechny typy rodinných i individuálních fotografických balíčků. Zaplatíte cenu u tohoto balíčku uvedenou a následně Vám bude vytvořen a zaslán (e-mailem) dárkový poukaz ve formátu tiskového PDF – neplatíte tedy nic navíc!

JanWphotography je fotografický ateliér v centru Prahy (5 minut pěšky od Václavského náměstí). Nabídka služeb zahrnuje portréty žen, mužů nebo párů, fine art, umělecké akty, beauty, pin up, boudoir, glamour, fashion, svatební fotografie, rodinné fotografie, těhotenské portréty, matka a dítě, předsvatební portréty, business a korporátní portréty.

V útulném prostředí podkrovního ateliéru v centru Prahy panuje vždy poklidná atmosféra s citlivým přístupem ke každému klientovi. Pro doladění své image zde najdete velké množství různých doplňků.

Jan Wasserbauer je profesionální fotograf a kreativní designer. Jeho život a práce v různých kulturách (v Asii, Severní Americe i Evropě) mu pomáhá unikátně vnášet do fotografie lidské pojetí a odhalit tak osobnost skrývající se v každém z nás.

Fotograf o sobě: „Nejsem umělec, co si fotí jen na výstavy a pro své kalendáře, většinu času jsem „fotograf lidí“, ať už jde o zakázkové fotografie pro soukromé účely, business portréty, portréty k životopisům a pro sociální sítě, rodinné fotografie nebo fotografie určené jako dárek. Nejraději ve svém ateliéru fotím „obyčejné’ lidi, kteří nejsou na fotoaparát zvyklí nebo jsou před ním vysloveně nervózní. Je pro mě vždy výzvou mluvit s nimi, získat si jejich důvěru, aby radostně přijali tuto společnou hru se světlem. Tak vznikají originální portréty, na kterých se nakonec sami sobě líbí.“

Více o ateliéru na http://www.janwphoto.cz

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Jaké spodní prádlo se na ženách líbí mužům? A co na to dámy?

Next Story

Pět faktů o erotické masáži

Latest from Lifestyle

Top