Pět faktů o erotické masáži

Pět faktů o erotické masáži

Každému je asi jasné, že erotická masáž není totéž, co masáž rehabilitační nebo sportovní. Nejedná se o masáž, u které by byla nutná dlouhá studia technik masírování nebo účinků na zdraví člověka. K provádění této masáže obvykle nejsou třeba zkušenosti, vše se dá naučit poměrně rychle. Velký důraz je zde kladen na různé triky, které masírovaného udrží v napětí nebo mu dopřejí slast.

Erotické masáže mají kořeny hodně hluboko. Rozmohly se nejprve v asijském světě. Ve většině případech byla erotická masáž určena mužům. Existovaly dvě možnosti, jak mohli muži sbírat potěšení. Někde bylo zvykem, že samotná manželka či teprve budoucí žena se musela naučit uspokojit svého muže. Pokud se tak nestalo, měl právo ji opustit a vybrat si jinou nevěstu nebo dokonce zrušit svazek manželský. V jiných případech, zejména v evropské kultuře, sloužily pro muže nevěstince. I u nás si však muž mocný mohl dovolit mít manželku a k ní ještě pomocnou ruku pouze pro potěchu. Rozmach erotických masáží pro muže i ženy přišel až v novověku, po vynálezu George Taylora, který ukázal světu zcela nový výmysl, prostředek na léčbu ženské hysterie. Nešlo vůbec o lék jako takový, nýbrž o elektromechanický vibrátor. Ten si získal velkou oblibu a opravdu na ženský problém zabíral. Léčba tehdy ještě zázračným předmětem byla však velmi nákladná, zdaleka si ji nemohla dovolit každá žena, a tak jim nezbývalo nic jiného, než si pomoci jinak. Začaly vznikat první erotické salóny pro ženy. V nich nešlo o sex, nýbrž o uvolnění těla a potěšení.

Mnoho lidí kritizuje ceny erotických masáží. Pokud byste však za masáž platili v cizině, byli byste cenou šokováni. Že například v Americe necháte za hodinovou masáž v salónu 150 dolarů, v přepočtu tedy něco nad tři tisíce korun, je naprosto normální. Navíc se počítá s bohatým příspěvkem pro masérku, jejíž práce byla odvedena přinejmenším uspokojivě. Kdyby někdo sháněl erotickou službu ve větším městském centru, zaplatil by ještě několikanásobně vyšší cenu. V porovnání s cizinou je suma, kterou u nás za masáž zaplatíte i v těch nejlepších salónech, opravdu nízká.

Pokud hledáte kvalitu a komfort, vydejte se do Prahy, kde vyrostlo nejvíce salonů v České republice. Zastavte se v salonu s názvem Luxury – Erotická masáž v Praze, který se nachází v srdci našeho hlavního města, a užijte si neobvyklý zážitek.

Pro erotickou masáž je nejdůležitější vhodné prostředí. Ideální je prostor s tlumeným osvětlením. To by měly podpořit buď svíčky, klidně i vonné, nebo magická světla. Erotické masáže je samozřejmě nutné provádět na pohodlném místě. Dobrý efekt přináší hudba, jejíž výběr je samozřejmě ponechán na klientovi, každý rád volí jiné tempo. Své udělá i alkohol, ideálně šampaňské. Na dobrou vlnu by měl být naladěn jak zákazník, tak samozřejmě i masérka.

K erotickým masážím neodmyslitelně patří masážní olejíčky. Nejpoužívanější olejová směs nese název Afrodita. Jedná se o mix olivového oleje a čtyř esencí. Tento mocný lektvar si můžete vyrobit i doma! Připravte si dvě kapky esence růže, tři kapky šalvěje muškátové a neroli, plus čtyři kapky jasmínu. Do této silné směsice přidejte padesát mililitrů olivového oleje a s dokonalou masáží můžete začít.

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top