Svíčka, která pomáhá pejskům

Mezi oblíbené doplňky našich interiérů bezesporu patří svíčky. Můžete vybírat z široké škály různých barev, tvarů i vůní. Ale už jste slyšeli o svíčce, která pomáhá pejskům? Bee Happy Candles přišlo s nápadem vytvořit svíčky s psím motivem, jejichž koupí podpoříte pejsky, kteří neměli tolik štěstí a ještě nenašli své milující domovy. Na výběr máte ze dvou možností.

V loňském roce Bee Happy Candles představili SVÍČKU PRO PEJSKAŘE – TOO MANY DOGS TO LOVE

Koupí této svíčky podpoříte pejsky v Útulku Mělník. Vy si objednáte svíčku a eshop daruje 100 Kč,- z každého prodaného kusu na pomoc útulku.

Too many dogs to love. Too many dogs to adopt. V překladu: „Je tolik pejsků, které můžeme milovat. Je tolik pejsků, které můžeme adoptovat. “ 

Svíčka je složena z geneticky neupravovaného sojového vosku a lehce dobarvena včelím voskem. Sojový vosk byl vyvinut speciálně pro výrobu svíček. Jedná se o přírodní surovinu, která se získává ze sójových bobů.

Letošní novinkou je SVÍČKA PRO PEJSKAŘE 2

A co by to bylo za svíčku pro pejskaře, kdyby nepomáhala pejskům? Z každé prodané svíčky poputuje 10% na podporu spolku Hlas zvířat, který prosazuje a hájí práva našich zvířecích přátel.

Svíčky Be Happy Candles jsou čistě přírodní, vyrobené z vosku od českých včelařů. Dělané ručně, s láskou a tak, aby skvěle zapadly do vašeho interiéru.

Včelí vosk patří mezi vůbec nejkvalitnější vosky. Takové svíčky jsou zdravotně nezávadné, při hoření nevznikají žádné škodlivé látky. Při spalování se vytváří záporné ionty, které mají vliv na imunitní systém a zlepšují dýchání. Díky tomu je včelí vosk ideální pro alergiky nebo osoby, které jsou na vůně citlivější.

A co dalšího, zajímavého, na eshopu ještě najdete? Relaxační set, aromatické vosky, máčené svíčky nebo třeba rolované svíčky.

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Malta je zalitá sluncem a pohodou, zkrátka lákavá dovolená

Next Story

Porovnání nebankovní a bankovní půjčky aneb na co si dát při výběru pozor

Latest from Volný čas

Top