Catering in restaurant. Wedding banquet. Wedding party. Restaurant event. Banquet, wedding, catering, celebration. Wedding restaurant. Served tables. Decor in green and white colors.

Překvapte vaše hosty na večírku skvělým jídlem, na které se nezapomíná.

Existuje velké množství cateringových společností, které nabízí různé druhy i úroveň služeb. Můžete si nechat uvařit čerstvé jídlo přímo na místě, upořádat grilovací párty, nechat si jídlo kompletně dovézt již hotové nebo si pozvat například „food-truck“.

 

Styling

Současné trendy v gastronomii určitě dávají přednost zdravému stravování či dokonce speciálním vegetariánským pokrmům, nicméně můžete zvolit naopak i koncept klasického „amerického grilování“ nebo např. „středomořskou kuchyni“. Každá pořádná společnost poskytující catering vám jistě nabídne spoustu možností na výběr.

 

Prověřte kvalitu jídla, dovozu i skladování

Jestli chcete svým hostům servírovat jídlo, na které nezapomenou, zajímejte se především o jeho kvalitu. Důležité jsou zejména čerstvé a lokální suroviny. Pokud vám bude jídlo cateringová společnost dovážet, zajímejte se také o průběh jeho skladování a dopravu. Chladící boxy a speciální přepravní gastronomické vybavení by mělo být samozřejmostí.

 

Kuchař vždy až na prvním místě

Aby bylo jídlo a gastronomický zážitek z něj na nejvyšší úrovni, je třeba, aby se o něj postaral opravdový odborník. Šéfkuchař je ten, kdo zajišťuje, aby chuťové pohárky vašich hostů dostali maximální potěšení. Vždy se proto zajímejte, kdo konkrétně bude jídlo chystat a celý gastronomický koncept navrhovat.

 

Doplňující aktivity

Výrazným zpestřením vaší společenské akce může být také nějaká aktivita pro vaše hosty. Zvolit můžete třeba „kuchařskou show“ nebo “ ukázku vaření“, do kterého se mohou vaši návštěvníci i přímo zapojit. Pořádáte-li večerní párty, pak je vhodným doplňkem „barmanská show“, která může být doplněna například o ohnivé efekty. V neposlední řadě byste se měli zabývat také výzdobou. Květiny mohou celé prostředí rautu výrazně oživit a přinést mu zajímavé barevné pojetí.

 

BASTA CATERING  Brno

Pokud uvažujete o uspořádání oslavy, večírku, firemního setkání či podobné společenské akce, náš zkušený tým pro catering Brno je připraven vám pomoci. Rádi vám navrhneme a zrealizujeme cateringovou akci, na kterou budou vaši hosté dlouho vzpomínat.

 

 

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Svatby jak se patří.

Next Story

Dámské boty, které musí mít povinně každá žena. Které to jsou?

Latest from Volný čas

Top