Svatby jak se patří.

Splníme i ty nejtajnější přání… hotel Gregor

Holka potká kluka, zamilují se, a po menších nebo větších peripetiích přijde ten den. Den, po kterém už nic nebude jako dřív, on poklekne a ona zjistí, že je ten pravý. A život jako v pohádce může začít. Každý totiž hledá svou spřízněnou duši, a s tou pak chce strávit zbytek svého života.
Svatba se stane jedním z nejkrásnějších dnů ve vašem životě, který vás spojí navždy. Je to den plný emocí, na jehož závěru už nejste dva, ale jeden. V dobrém i ve zlém, v chudobě i bohatství, nemoci i ve zdraví. Den, který byste si měli oba užít. 

Jak ale vypadá váš vysněný den? Už jako malá jste si ho představovala? Jak jdete dlouhou chodbou, v nádherných bílých šatech. S velkou kyticí v ruce vejdete do malé kapličky? Okolo vás jen pár nejbližších? Nebo velkou svatbu se všemi přáteli, co vás tak dobře znají a chtějí vás podpořit na vaší cestě společným životem? Ať už jsou vaše představy jakékoli, pomůžeme vám, abyste si svůj výjimečný den užili a byl přesně podle vašich představ.

 

Nejdřív kostel, potom postel?

První, co budete muset zvolit, kromě data svatby, budou prostory, kde si chcete říct své ANO. Každé místo v sobě totiž skrývá to svoje a je jen na vás, co preferujete. Svatební obřad můžeme situovat, jak do obřadní síně, nebo pokud preferujete venkovní prostory, tak na nádvoří Městského úřadu v blízkosti malebného prostředí hotelu Gregor. Pokud však dáváte přednost klasickému obřadu v kostele, můžeme jej zrealizovat v kostele sv. Gotharda s kouzelnou atmosférou, která vás aspoň na okamžik přiblíží zpět k vašim předkům.

 

 

Červená, fialová nebo zelená?

Samozřejmostí jsou všechny tradice, které jsou při příchodu ke svatebnímu stolu zvykem. Zde už na vás bude čekat hostina v krásném hotelu Gregor s aranžmá, které už na první schůzce rozhodnete. Výběr barvy je důležitý, jelikož ji budete mít už navždy spojenou s tímto výjimečným dnem. Přírodní tóny nebo klasické barvy? Kterou barvu zvolit k vaší oblíbené květině, jenž svatební aranžmá podtrhne? Podle vašich přání připravíme rovněž menu, dle vašich představ. Přičemž můžete vybírat jak z klasických jídel tak i degustačních novinek.

Někdy méně je více?

Rovněž neujdete jednomu z nejtěžších rozhodnutí, koho na svatbu pozvat, a jak velkou svatbu tedy naplánovat? Naneštěstí jsme připraveni na všechny varianty. Chcete velkou svatbu? Oslavit tento den se všemi přáteli i blízkými? K dispozici Vám bude konferenční sál s pódiem a kapacitou pro 200 hostů. O zábavu se postará živá hudba, která zvedne ze židle i nejzarytější odpůrce tance. Sál je navíc obsluhovaný, aby nikomu z vás nic nechybělo. Zároveň si dle aktuálních podmínek můžete přitopit nebo pustit klimatizaci, připraveni jsme opravdu na vše. Pokud jste si však už od počátku představovala komornější svatbu s pár příbuznými a byly tak pro vás tyto prostory zbytečné, určitě budete nadšeni ze svatebního salonku pro cca 50 osob. Ten má v sobě všechny výhody konferenčního sálu a vše si tak můžete uzpůsobit k vlastním potřebám.

Svatbou to nekončí…

A nemusíte se bát, pokud by se vám oslavy protáhly, postaráme se o novomanželé i hosty, k dispozici máme plně vybavených 12 dvoulůžkových pokojů, 1 apartmá a 2 třílůžkové pokoje se snídaní ve formě švédských stolů, kterou po předchozím dni ocení nejeden z hostů.
Nechte nás připravit váš nejdůležitější den v životě.

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Chaty k pronájmu pro skvělé lyžování na Slovensku

Next Story

Překvapte vaše hosty na večírku skvělým jídlem, na které se nezapomíná.

Latest from Lifestyle

Top