Chaty k pronájmu pro skvělé lyžování na Slovensku

Chaty k pronájmu pro skvělé lyžování na Slovensku

Pořádné lyžování se stylovým ubytováním na Slovensku na Vás v zimní sezóně 2019/2020 čeká v Terchové na úpatí Národního parku Malá Fatra. Právě zde se nacházejí chaty k pronájmu Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tyto chaty jsou skvělým výchozím místem pro vaše lyžování na Slovensku. Pouhých 10 minut od Terchové je lyžařské středisko Vrátna. Kromě toho se do 45 minut cesty autem od chat nacházejí další dvě slovenské top lyžařská střediska. Jedním z nich je lyžařské středisko Velká Rača a druhé je lyžařské středisko Kubínska hoľa.

Chaty jsou tříhvězdičkové, komfortně vybavené a jsou výborným ubytováním pro lyžaře ale i pro rodiny s dětmi na zimní dovolené. Kromě komfortní výbavy je v chatách k dispozici také wellness centrum, které jistě přijde vhod po celodenním lyžování. Chaty jsou výborně dostupné autem, nacházejí se kousek od centra Terchové. Při chatách je bezplatné parkování. Okolí chat rovněž nabízí mnoho možností na zpříjemnění zimní dovolené. Můžete se zde sáňkovat, bobovat, stavět sněhuláky a při chatách je v případě příznivých podmínek také bezplatné kluziště.

Kromě Vrátné můžete jít lyžovat i do již výše zmíněných lyžařských středisek Velká Rača a Kubínska hoľa. Ve všech třech střediscích najdete sjezdovky pro začátečníky i pokročilé i lyžařskou školku pro děti. Samozřejmostí je i ski servis a půjčovna lyžařské výstroje. Aby byla vaše lyžovačka ještě výhodnější, chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha vám nabízejí výhodné pobytové balíčky se slevami na skipasy, například balíček Jarní prázdniny 2020. Pokud tedy přemýšlíte nad lyžováním v sezoně 2019/2020, Terchová může být dobrá volba na zimní dovolenou.

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top