Hodinky Daniel Wellington

Hodinky Daniel Wellington

Proč jsou hodinky od značky Daniel Wellington tak oblíbené?

Odpověď je naprosto jednoduchá. Díky minimalistickému a jednoduchému stylu! Navíc tyto náramkové hodinky mají vyměnitelné řemínky, díky kterým si můžeme styl hodinek denně měnit podle příležitosti, nálady a našeho oděvu.

Taky příběh značkových hodinek Daniel Wellington je velmi oblíbený. Zakladatel značky Filip Tysander, který pochází ze Švédska (kdo nemiluje Švédsko?), na svých cestách potkal Daniela Wellingtona, který nosíval hodinky s řemínky v barvách NATO, jak je známe i z nynější kolekce. Filipovi se to tak zalíbilo, že vytvořit několik kolekcí s textilními pásky a jednoduchým vintage ciferníkem. A lidé to zbožňovali!

Komu sednou?

Nebudu vám lhát, hodinky  Daniel Wellington nesednou každému. Kvůli své jednoduchosti a minimalistickému vzhledu sednou hlavně těm, kteří mají velké charisma a osobitý styl. Těm, kteří netvoří styl podle hodinek, ale naopak dolaďují svůj individuální styl hodinkami.

Kde je nosit?

Ideálně na zápěstí. Ale pokud se ptáte, kde se tyto hodinky hodí, nezklamu vás. Můžete si je vzít na společenské akce, ale taky na ty neformální.

Máte klasický NATO řemínek? Tak to vás zklamu, ale takový řemínek se do společnosti nehodí, ať už je ciferník sebehezčí. Nezoufejte ale. Značka hodinek Daniel Wellington nabízí i jiné řemínky, než textilní, ale hlavní je, že jsou tyto řemínky vyměnitelné! Tady sběratelství nabírá úplně jiných otáček, nemyslíte?

 

Dámské náramkové hodinky Daniel Wellington

Vybrat si hodinky, které chcete nosit skoro všude, je těžké. Ale tohle se vám určitě nestane s hodinkami Daniel Wellington. Všechny modely v minimalistickém stylu je jednoduché doladit s celkovým outfitem. Po jaké kolekci sáhnout? Nejoblíbenější kolekce jsou Classic Petite Melrose, Classic Canterbury a Classic Sheffield.

Classic Petite Melrose

Náramkové hodiny z této kolekce se pyšní pouzdrem a řemínkem z růžového zlata, který je doplněn bílým nebo černým ciferníkem. Ciferník je bez čísel s barevně sladěnými ručičkami, a proto působí opravdu jemně. Tyto hodinky mají ciferník ve velikostech 28 mm a 32 mm. To znamená, že vám v žádném případě nebudou překážet – jsou tak drobné, že se vám na ruku vleze ještě spoustu náramků ve stejném designu. Třeba taky od Daniela Welligtona.

 

Classic Canterbury

Tato kolekce je pro značku Daniel Wellington typická. Typická proto, že hodinky mají klasické textilní pásky v barvách NATO. Ciferník si můžete vybrat ve stříbrné barvě nebo barvě růžového zlata.  V jiných kolekcích jako Classic Southhampton nebo Classic Glasgow si můžete textilní řemínky vybrat v jiných barevných kombinacích, pokud vás trikolóra neoslovila.

Classic Sheffield

Kolekce, která nabízí kožené řemínky v černých barvách společně s bílým ciferníkem, který je obalen opět růžovým zlatem nebo stříbrnou ocelí.

Chtěli byste náramkové hodinky, které vás vyšperkují? Tak to si jednoznačně vyberte z kolekce Classy Sheffield, černý kožený řemínek kontrastuje s bílým ciferníkem, na kterém najdete to vyšperkování, po kterém toužíte. Místo klasických indexů, zde najdete dvanáct drobných zirkonií, ze kterých nespustíte oči!

 

Pánské náramkové hodinky Daniel Wellington

 

Black Sheffield

Ani u této kolekce vás nepřekvapí příjemný minimalistický design, který je tvořen černým koženým páskem, doplněn černým ciferníkem a obalen růžovým zlatem nebo stříbrnou ocelí. U těchto modelů nebudete zklamaní, protože jsou přesně takové, jaké si představujete.

 

 

Black Cornwall

Kolekce Black Cornwall je neoblíbenější ze všech kolekcí, která nabízí textilní řemínky. Jak už název napovídá, můžete se těšit na klasické černé textilní řemínky. Pokud chcete vícebarevné textilní pásky, prohlédněte si kolekci Classic Cambridge s trikolorovými pásky, Bayswater s řemínkem v barvě námořnické modré, anebo hledáte-li ještě barevnější řemínek, prohlédněte si kolekci Roselyn v barvě bordó.

 

 

Black Bristol

Kolekce Black Bristol nabízí řemínky v příjemné kožené hnědé barvě, která mužům prostě sedne. Odráží sílu a nespoutanost. Tato kolekce si získala srdce všech mužů po celém světě.

 

 

 

Tip: Díky velmi podobným modelům u rozdílných pohlaví se jednoduše můžete sladit i se svým přítelem. A co je romantičtější, než sladěné páry, viďte dámy?

Všechny modely náramkových hodinek Daniel Wellington jsou decentní, prakticky zabarvené a tak akorát velké. Proto tyto hodinky s příběhem uchvátily svět.

Sdílet příspěvek

No Banner to display



Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*



*

Top