Dámské boty, které musí mít povinně každá žena. Které to jsou?

Není žádným tajemstvím, že jsou dámské boty slabostí žen. Jen málokterá se spokojí pouze s jedním párem – ve většině případů je to spíše tak, že nám botníky praskají ve švech. Vždyť je to vlastně v pořádku, ženy mají nejraději, když si mohou vybírat. Jaké dámské boty patří mezi jakési stálice a neměly by proto chybět žádné ženě?

Dámské boty, které musí mít po ruce každá žena

Stejně jako existují módní kousky, které mají své čestné místo v dámském šatníku, jsou boty, které by měla mít každá žena. Není na škodu, když si můžete vybírat a dámské boty volit podle aktuální nálady, zvoleného outfitu nebo příležitosti. Víte, jaké dámské boty patří mezi stálice každého ženského botníku? Pokud ne, pak rozhodně čtěte dál!

Náš tip: Dámské boty levně? vyzkoušejte vyhledávač zlevněného zboží napříč tuzemskými eshopy Slewik.com!

Jako první můžeme zmínit lodičky. Určitě se shodneme na tom, že lodičky jsou typicky ženskou obuví. Chce-li být žena za dámu, není nad čím váhat – sáhne po lodičkách a je vystaráno. Lodičky k ženám neodmyslitelně patří a záleží jen na vás, jestli se rozhodnete pro lesklé nebo matné, vyrobené z pravé kůže nebo levnější napodobeniny. Unosíte je k sukni i kalhotám, stejně tak se hodí k overalu nebo šatům.

Kozačky a sandálky

Další dvojice je více než jasná: kozačky a sandálky. Kozačky jsou mezi ženami hodně oblíbené, protože se díky nim mohou cítit výjimečně. Výhodou je, že se dají nosit od podzimu do jara, stačí jen aktuálnímu počasí přizpůsobit výběr botiček. Na zimu se logicky hodí zateplené a příjemně hřejivé kozačky, velmi žádané jsou kozačky sahající až nad kolena, které vypadají moc pěkně s krátkou sukní nebo v kombinaci s upnutými džíny. Naopak na podzim nebo na jaře můžete sáhnout po něčem vzdušnějším. A v létě? To můžete například vyzkoušet populární letní kozačky a nebo se pomalu připravit na chladnější období nákupem obuvi v akci – levné kozačky díky tomu pořídíte se slevami až 80%!

Zapomenout nesmíme ani na sandálky, které v ženském botníku rozhodně nesmí chybět. Sandály jsou skvělé v tom, že jsou pohodlné, vzdušné a romantické. Ženy je nejčastěji nosí k šatům nebo sukním a pravda je taková, že v létě mnohdy nechtějí nosit nic jiného. Sandálky mohou být na platformě i na nízkém podpatku, mohou být na zavazování nebo s přezkou. Jaké si vyberete vy?

Pohodlné kecky

Na závěr ještě jedny dámské boty a těmi jsou kecky, nebo chcete-li tenisky. Pro mnoho žen neexistuje pohodlnější obuv, navíc je výhodou, že se dají nosit opravdu ke všemu – a to dokonce i k letním šatům nebo sukním.

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Překvapte vaše hosty na večírku skvělým jídlem, na které se nezapomíná.

Next Story

Salvádorská čokoláda s příběhem

Latest from Móda a modeling

Top