Salvádorská čokoláda s příběhem

Salvádorská čokoláda s příběhem

Čokoláda patří mezi celosvětově nejoblíbenější sladkosti. Znáte důvody, proč bychom si ji měli pravidelně dopřávat?

Čokoláda pro dobro v duši

 

Čokoláda dokáže bezmála působit jako sladké antidepresivum. Po její konzumaci budeme mít jednoduše dobrou náladu. Rozhodně se vám to nezdá, tento fakt ověřili dokonce i vědci. Na pacientech to ověřila jistá norská studie.

V obchodech bychom si však měli vybírat čokoládu kvalitní. A právě k tomuto segmentu chce přispět salvádorská čokoláda. Jedná se o novinkový produkt, který pod značkou Xocolatísimo nyní na český trh dodává jeden z tuzemských výrobců.

Xocolatísimo vyrábí čokoládu přímo podle originální receptury. Jedná se totiž o odnož výrobce ze zahraničí. K dispozici tak má společnost původní know how. Celý výrobní proces probíhá ručně a je zaměřen na vysokou úroveň kvality a celkovou udržitelnost výroby.

K takzvanému udržitelnému pěstování kakaa se dnes již přidávají i velcí producenti čokolády. Je tedy nasnadě, že je velmi podstatná také etická stránka produkování čokolády. Stále více spotřebitelů dbá nejen na chuť, ale i na podmínky, z nichž jimi vybraný výrobek vzešel.

 

Světová čokoláda v Čechách

 

Špičkovou úroveň čokolády Xocolatísimo ostatně potvrzují i četná mezinárodní ocenění, která si odnesla z řady prestižních mezinárodních soutěží. Tato čokoláda tak má ambice stát se uznávaným a ceněným produktem mezi zákazníky i mezi odborníky. Ukázalo se totiž, že i český spotřebitel si umí vybrat kvalitu a prahne po ní.

Z průzkumu vyplynulo, že nabídka čokolády je v obchodech dosud nedostatečná. Navíc salvadorská čokoláda chyběla do této chvíle zcela. Xocolatísimo nabízí mimo čokolád ve svém sortimentu také pralinky a další výrobky.

Čokoláda Xocolatísimo využívá tradiční i méně tradiční suroviny k výrobě zcela originálních produktů. Navíc je možné přesně podle přání klienta navrhnout doslova čokoládu na míru.

 

 

 

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top