Netradiční valentýnské šperky pro ženy

Netradiční valentýnské šperky pro ženy

Šperk potěší každou ženu. A to ať už pro ni vyberete klasickou dekoraci nebo speciální trend, který ne každá dáma vlastní. V tomto článku vám přinášíme několik typů méně tradičních šperků, na které byste si při výběru třeba hned nevzpomněli. Po decentním startu se přesuneme i k pikantnějšímu typu, jen čtěte dál.

 

Brože

Že jsou brože minulostí? Právě naopak. Módní trendy se opakují a nyní je skvělý čas na to, broží se vybavit. Kromě tradičních kovů můžete vybírat z mnoha jiných materiálů. Brože lze umisťovat dle libosti na oblečení, nejlépe padnou na klopu saka či kabátu. Decentní brož bude slušet taky kabelce. Chcete, aby vás stále nosila při sobě? Co třeba monogram ve formě brože?

 

Manžetové knoflíčky pro ženy

Manžetové knoflíčky už dávno nenosí jen muži. S tímto návrhem přišla už v polovině dvacátého století Coco Chanel. Velké části společnosti se však její trend vzhledem ke konvencím příliš nezamlouval. S novým stoletím však móda přinesla mnoho dalších experimentů, které byly nakonec i s knoflíčky fashion průmyslem s nadšením přijaty. Aby manžetové knoflíčky padly dámské velikosti, jsou obvykle menších rozměrů než ty pánské, na tuto informaci si dejte při výběru šperku pozor.

 

Šperk do zadečku

Co takhle šperk, který jen tak někdo neuvidí? Se kterým si užijete pořádnou dávku zábavy? Vždyť i známé přísloví praví, že láska bez sexu je jako kniha bez textu. Naplánujte si večerní valentýnské dobrodružství s netradičním šperkem do zadečku.

 

Šperk zdobený třpytivým kamínkem, lze využívat různorodě. Díky tomu, že se vaše partnerka šperkem vybaví již před milováním, zajistí vám pěkné pohledy a sama si užije jiný druh vzrušení, které ovlivňuje nespočet nervových zakončení v hýždích a zadečku.

Šperk do zadečku lze využívat taky při testování nových praktik a experimentů. Se šperkem můžete prodloužit předehru a stejně tak znásobit potěšení. Jeho design byl vyvíjen i za účelem využití při orálním sexu, vhodný je pro oba partnery. S ním vám žádný stereotyp nehrozí.

 

Při výběru nezapomeňte zvážit velikost. Pro začátečníky je doporučován typ Classic edition, pro zkušenější jedince nebo ty, kteří mají v plánu využívat šperk pro běžné nošení, je vhodné objednat edici Large. Pokud si vaše partnerka zakládá na luxusu, tradiční kamínek můžete nechat nahradit krystalem Swarovski. Dárek vám dorazí v decentním semišovém balení, přiobjednat si k němu můžete i speciální krabičku.

 

Dáma s perlou

Při vybírání dárku se můžete inspirovat taky Orientem. Vlastnictví perly pro ženu v tomto koutě světa znamenalo mnohé. Perla je doposud známkou dlouhověkosti. Symbolizuje taky lásku k obdarované a dodává štěstí partnerskému vztahu. Z perel se vyrábí různorodé šperky od náušnic po náhrdelníky. Perlu můžete darovat i samostatně, jako soukromý poklad.

 

Kde šperky vybírat? Nejpohodlnější a nejrychlejší variantou je určitě nákup na internetu. Padne váš výběr na tradiční klenotnictví nebo e-shop sperkdozadecku.cz? Či snad využijete kombinaci obojího?

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top