Kalendář s vašimi fotkami – takový nikdo jiný mít nebude!

Kalendář s vašimi fotkami – takový nikdo jiný mít nebude!

Sháníte originální kalendář a ne a ne ho najít? Vyrobte si svůj vlastní. Nemusíte kvůli němu obíhat obchody, dokonce ani nemusíte zvednout oči od počítače či mobilu, ve kterém si tento tip čtete. Stačí jen přetáhnout pár fotek v aplikaci HappyFoto a jedním kliknutím objednat. Je to fakt jednoduché!

Aplikace HappyFoto je zatím jediná aplikace, ve které si můžete navrhnout a objednat fotoknihy, kalendáře, fotky a spousty fotodárků, aniž byste museli řešit, jaký máte v počítači či v mobilu systém. Dokonce je tak skvěle vymyšlená, že si můžete svůj projekt začít připravovat třeba v mobilu, pokračovat na pracovním tabletu, a teprve až s ním budete spokojeni, objednáte ho třeba z domácího počítače. A nezáleží na tom, jestli fandíte nakousnutému jablku, zelenému robůtkovi nebo jiným systémům, například tomu se čtyřmi okenními tabulkami.

Tak teď už víte dost, abyste se podívali na stránky HappyFota a vybrali si vhodný formát kalendáře.  Je libo kalendář nástěnný, stolní nebo plánovací? Vytištěný na kvalitním papíře nebo vyvolaný tradiční chemickou cestou na fotopapír? Na stránkách najdete nejen přehled a ceník, ale i videa, abyste si uměli jednotlivé produkty lépe představit.

 

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top