JAKÉ NÁUŠNICE JSOU TRENDY

JAKÉ NÁUŠNICE JSOU TRENDY

Svět, ve kterém zazáříte.“Motto nizozemské šperkařské značky Cluse

                                              

Aktuální trendy aneb kruhy z devadesátek se vracejí na scénu

Každý rok jiný trend, a to nejen v oblečení, ale také ve špercích a líčení. Někdy ten neustále se proměňující maraton toho, co je zrovna in, člověk ani nestíhá sledovat. Jednu jistotu však módní návrháři mají pro nás všechny, a to sice, že se velmi rádi vracejí zpět k trendům z minulosti, jimž vlévají nový život.

Když v loňském roce 2018 šperkařskému módnímu odvětví dominovaly visací náušnice nejčastěji ve vintage stylu, asi málokdo tušil, co přijde na řadu další sezonu.       Takovým malým fénixem, který se z popela devadesátých let dostal zpět na výsluní, se staly legendární kruhy. Ano, je to tak, letošním hitem náušnic jsou kruhy – asymetrické, pompézní, výrazné, ale i malé.

Komu však kruhy nesedí a jejich nošení se raději vyhýbá, může zvolit náušnice či pecky s motivy zvěrokruhu, slunce, měsíce nebo hvězdiček. Pokud jste však vyloženě romantický typ, vedle určitě nesáhnete ani, když se rozhodnete pro šperk zdobený květinami, drobnými korálky nebo krémovými mušličkami. Na své si přijdou i milovníci sezónního ovoce a extravagance, která k létu prostě neodmyslitelně patří. Houpající se melounky, třešničky nebo jahody ve vašich ušních lalůčcích nebudou krokem vedle, a navíc skvěle podtrhnou vaši osobitost a hravost.

 

Stylově, chytře a „in“ s Brasty.cz

            Pokud chcete udělat radost sobě nebo sháníte nahonem dárek pro svou drahou polovičku nebo kamarádku, na Brasty.cz si pohodlně z domova vyberete z téměř stovky originálních kousků náušnic i stále více oblíbených pecek. Šperky zde můžete vybírat od pěti proslulých světových značek: nizozemské Cluse, trojice amerických Guess, Tommy Hilfiger nebo Rosefield a v neposlední řadě také elegantní dánské Pandory. Záleží jen na Vás a Vašich preferencích, zda půjdete do zlaté nebo stříbrné varianty šperku.

Cenové rozpětí u náušnic je velmi příznivé a pohybuje se od pětiset korun do dvou tisíc za ty nejdražší kousky. A navíc máte dopravu zdarma!, což rodina Brasty.cz považuje v dnešní uspěchané době za samozřejmost a snaží se tak ještě více přiblížit svým zákazníkům.

Pokud u Vás zavládl chaos, pro který šperk se rozhodnout a od jaké značky, nabízíme souhrn toho nejdůležitějšího z portfolia jednotlivých módních domů.

 

NÁUŠNICE CLUSE

Tato progresivní nizozemská značka s hlavním sídlem v Amsterdamu nadchne milovníky čistých linií, minimalismu a elegance. Je to právě rafinovaná jednoduchost a zaměření se na detail, které dokonale podtrhnou sebevědomí každé ženy, která touží šperkem vyjádřit ve společnosti svou jedinečnost a osobitost.

 

Filozofie značky:

Příběh značky Cluse je o lidech, kteří v jednoduchosti nalezli krásu. Jednoduchost však není o tom být prostým. Chceme, aby byl člověk důmyslný, nezdržoval se zbytečnostmi, ale zaměřil se na věci, které jsou v životě skutečně důležité. Každý den vybízíme k vytvoření světa, ve kterém Vy budete zářit.“

Na Brasty.cz můžete vybírat z kruhových elegantních náušnic, ale i pecek ze sterlingového stříbra i obecného kovu v cenovém rozpětí od 690 do 1690 Kč. Náušnice Cluse jsou určené ženám, které chtějí podtrhnout svou osobitost a individualitu a touží vykročit z davu.

 

NÁUŠNICE TOMMY HILFIGER

Americká značka Tommy Hilfiger, jejíž historie sahá až do roku 1985, skvěle doplňuje svůj evropský protipól Cluse a to především svou hravostí. Představuje klasický cool styl, inspirovaný kultovní americkou pop-kulturou. Se šperky Tommy Hilfiger zazáříte kdykoliv a kdekoli a při jakékoliv příležitosti.

 

Filozofie značky:

„Značka si v čele se svým dvorním návrhářem Tommym Hilfigerem zakládá na kvalitě a minimalistickém vkusu. Designér a jeho značka jsou poháněni optimistickou vizí, jak porušit konvence a oslavovat individualitu.“

Na Brasty.cz můžete vybírat z široké palety náušnic a pecek z chirurgické oceli ve zlatém i stříbrném provedení, zdobených barevnými zirkony v cenovém rozpětí od 1520 do 2140 Kč. Náušnice Tommy Hilfiger skvěle podtrhnou vaši hravost a osobitost.

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top