Založení společnosti: Sídlo firmy, důležitá otázka každého podnikání

Založení společnosti: Sídlo firmy, důležitá otázka každého podnikání

Plánujete založení nové společnosti a potřebovali byste pomoci s prvními kroky? Společnost s ručením omezeným (s.r.o.) je nejrozšířenější právní formou obchodních společností v České republice. Její velkou výhodou je výše základního kapitálu, která může být nastavena již od 1 koruny. Počet společníků je variabilní, pod touto společností můžete pracovat sami, vaší firmě však nic nebrání v tom, rozrůst se až na padesát členů.  

Založení s.r.o. pro vás bude díky firmě Sídlo firmy Praha 5 procházka růžovou zahradou. Dle popsaných kritérií si na webových stránkách můžete z pohodlí domova vybrat hned z několika smluvních variant. Následně dojde ke konzultaci, na které si stanovíte své preference a cíle. Nemusí vás trápit doba strávená vyřizováním všech potřebných dokumentů. Sídlo firmy Praha 5 zaregistruje vaši společnost, zajistí pro vás zápis do obchodního rejstříku a vy se tak vyhnete všem úřadům.

Důležitým krokem při zakládání firmy je její usídlení. Informace níže vám však pomohou i v případě, že hledáte nové sídlo pro stávající společnost.  

Potřebujete najít lokaci pro firmu co nejdříve, ideálně okamžitě? Prostředky by byly, ale s prostorem je to horší? Popřemýšlejte nad založením virtuálního sídla v Praze. Přesnou adresu lokace vaší firmy můžete mít ihned i bez placení nájmu.

Adresa firmy není jen úřední nutností, znamená taky prestiž. Jistě se shodneme na tom, že zvyšuje taktéž důvěryhodnost společnosti. Plusové body vaše firma obdrží už jen z toho důvodu, že sídlí v Praze, v srdci naší republiky.

Pošta, s jejíž službami se nejméně jeden zaměstnanec firmy musí potýkat, je mnohdy komplikací. Při odesílání i vyzvedávání balíků ztratíte podstatné množství času, které by bylo jistě vhodnější využít efektivněji. Společnost Sídlo firmy pro poštovní služby vyvinula speciální aplikaci, ve které jednoduše nejen celý proces pohybu zásilek můžete ovládat. Pro všechny potřeby, zejména pak pro bezproblémové nalezení společnosti, vám v místě firmy bude přidělena schránka. Jestliže dojde k doručení zásilky, budete informováni e-mailem či SMS zprávou. V příloze budou na vaši žádost zasílány i skeny obálek. Poštu si můžete vyzvednout na adrese virtuálního sídla nebo bude zaslána na vámi uvedenou adresu.

Sídlo v Praze navíc snižuje pravděpodobnost návštěv kontrol. Navíc se nemusíte bát změn adres. Pokud se přestěhuje vaše kancelář, sídlo zůstane stejné.

Umístění firmy je důležitým bodem, který musíte vyřešit ideálně v prvních fázích jejího zakládání. Pokud si přejete využívat rychlý a hlavně kvalitní servis, spolehlivý partner Sídlo firmy Praha je pro vás jistotou.

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top