Proč zvolit funkční prádlo?

Stalo se Vám již někdy, že jste se pozastavila nad funkčním prádlem a řekla jste si, že to vy přeci nepotřebujete, když nejste kdovíjaká sportovkyně? Přešla jste nějakou sportovní podprsenku s tím, že zrovna vám se do toho nevyplatí zainvestovat a raději jste si vybrala tu krajkovou kousek opodál, protože tu přeci unosíte víc? Nenechte se mýlit, funkční prádlo by neměly používat pouze sportovkyně, ale i ženy, které se sportu věnují pouze rekreačně jednou za čas. Ptáte se proč? Jednoduše: je v něm možné snáze dosáhnout vytyčených cílů, cvičení je příjemnější a vaše tělo vám za to bude vděčné. Samozřejmě, že žádná podprsenka ani sportovní kalhotky vám žádná přebytečná kila nespálí a ani za vás ten extra kilometr neuběhnou, ale zařídí, dostatečnou oporu na to, aby jste se k těm cílům mohla přiblížit.

 

Sportovní podprsenka – vždy vám poskytne oporu

 

Nezáleží na tom, jak velká prsa máte ani jak moc zátěžový trénink zvolíte. Při každém skoku vám poskočí také prsa, jejichž hmotnost nesou tkáň a kůže. Nejen, že takový jeden skok může být pro některé z nás bolestivý, ale takovým způsobem se ňadra i rychleji prověsí. A to už je trochu vzdálené představě dokonalé postavy. Sportovní prádlo je vytvořeno tak, aby prsům zajišťovalo dokonalou oporu i během intenzivnějšího pohybu a zachovalo tak jejich perfektní tvar. Dejte si pozor ale na různé “univerzální” sportovní podprsenky a podobné. Podle velikosti ňader je zapotřebí uzpůsobit i šířku ramínek, takže například pro košíčky velikosti F je třeba zvolit širší nastavitelná ramínka, pro dostatečnou oporu.

Materiál, který dýchá s vámi

 

Již jsme se naučili, že materiál je důležitý. Obzvláště, když se vaše pokožka zapotí. Správně zvolené funkční prádlo pomáhá vyrovnávat tělesnou teplotu a vlhkost správně odvádět. Není totiž pro vaše tělo nic horšího, než když necháte kůži zapařit v nekvalitních umělých nebo těžkých tričkách. Naopak kombinace mikrovlákna a síťované látky vám zaručí maximální prodyšnost a s tím i příjemný pocit během nošení. A nemluvíme teď pouze o sportovní podprsence nebo nějakém sportovním tričku či legínách. Nezapomínejte i na své intimní partie, kde je kůže o tolik citlivější, a zvolte k podprsence i kalhotky z podobného materiálu.

 

 

Už neplatí, že to není hezké 

 

S tím, jak se u nás fitness kultura rozšířila, i mnoho značek přešlo z ne příliš ženského funkčního prádla na mnohem rafinovanější. Stylové modely, moderní materiály a módní trendy. Tím vším se můžou pyšnit kousky v nejrozmanitějších kombinacích, které vám zaručí, že se ve svém prádle budete cítit sebevědomě, pohodlně a chick! Vyzkoušejte například kolekci Energy od značky Lisca.

 

www.lisca.cz

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Jak prodat nemovitost bez realitky?

Next Story

Blýskněte se o Vánocích krásným dárkem

Latest from Volný čas

Top