Proč investovat do retenčních nádrží? Zakra.cz posílá odpověď.

Proč investovat do retenčních nádrží? Zakra.cz posílá odpověď.

Z vašich kohoutků v koupelně, kuchyni i na zahradě denně vytečou stovky litrů vody. Žijeme v době, kdy si vodního živlu musíme vážit a snažit se jej schraňovat. Nejde však jen o ekologické hledisko. Určitě by vás potěšilo ušetřit třeba i celou polovinu výdajů, kterou měsíčně odevzdáváte za spotřebovanou vodu.

 

Řešení je jednoduché. Spolehněte se na retenční nádrže, které pomohou dočasně zadržet dešťovou vodu na vašem pozemku. Vy ji budete moci užívat na zalévání, čištění auta či nábytku. Dešťovka se dá využít i ve vnitřních prostorách. Díky retenční nádrži nebudete plýtvat vodu ani při splachování, mytí nádobí, praní či při jiném úklidu.

Retenční nádrže fungují jako skvělá zásobárna vod v období sucha. V letních měsících máte vystaráno.

Mezi další výhody těchto nádrží patří nepropustnost, dlouhá životnost a snadná montáž.

Přemýšlíte o investici do budoucna? Zakra.cz nabízí individuální zpracování návrhů pro instalaci retenčních nádrží přímo pro váš pozemek. Projekty tvoří pro rodinné domy i rozsáhlé průmyslové objekty.

Zajímá vás, jak celý projekt probíhá? Vzhledem k tomu, že každé bydlení či stavba mají svá specifika, nejprve dojde k prozkoumání stavební jednotky a taky půdy. Zvláštní ohled je pak věnován místnímu stavu vody a možnosti jejího zadržování. V této oblasti se řeší především podmínky pro vypouštění odpadních vod v dané lokalitě. Dojde taky k analýze sítí vedoucích přes váš pozemek.

 

V rámci konzultace vám budou nabídnuta a vysvětlena vhodná řešení včetně realizace. Každý pozemek vyžaduje individuální přístup, se kterým souvisí i výběr vhodné retenční nádrže.

Po domluvě dojde k zavedení nádrže a následné instalaci. Firma Zakra za vás vyřídí všechna nutná povolení k instalaci retenčních nádrží.

Otázka finanční vás trápit nemusí. Vaše následné výdaje za kompletní zhotovení projektu budou stanoveny dopředu, žádné doplatky vás nepřekvapí. Částky za realizaci celého projektu začínají již na sumě 6 000 Kč!

V souvislosti s projektem by vás mohla zajímat možnost zapojit se do jednoho z dotačních programů, které přispějí nejen na realizaci. Poraďte se s firemním konzultantem.

Díky zkušenému týmu projektantů máte jistotu rychlé a pohodové realizace. Kompletní zakázka bude zhotovena efektivně a spolehlivě. Firemní tým se pohybuje po celé republice. Ať jste z Karviné nebo z Aše, dostanete se do těch správných rukou.

Jestliže máte k projektu jakékoliv dotazy nebo rovnou zvažujete spolupráci, vyplňte rychlý dotazník. Se specializovaným pracovníkem se můžete spojit i telefonicky, potřebný kontakt je uveden hned pod dotazníkem. Konzultace je zdarma. Po ní máte čas na rozmyšlenou.

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top