Darujte sebejistotu náramkem na ruku

Úspěšné ženy to mnohdy nemají jednoduché, zvlášť pokud se pohybují v oborech, ve kterých stále dominují muži, ale i ti ocení povzbuzení. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo potřebuje dodat sebedůvěru, darujte mu náramek nabitý pozitivní energii.

 

 

Vsaďte například na korálkový náramek z černého achátu, který přetváří všechnu negativní energii na pozitivní, zlepšuje mentální funkce, podporuje soustředění, vnímání a analytických schopností.

 

 

 

Stejnou mocí disponují i korálky z křišťálu – vůbec nejsilnějšího „zesilovače“ pozitivní energie na Zemi. Navíc se používá jako pomocník na všechny zdravotní problémy,
včetně problémů duše.

 

 

Nic nepokazíte ani tygřím okem, které dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Tento nerost je spjat s planetou Slunce a elementem ohně. Hřejivý kámen podporující tok energie v těle.

 

 

A co teprve náramek z bílého jadeitu – ten prodlužuje život – velice vhodný nerost při současném nestálém stresu a přitahuje lásku. Jedná se o receptivní kámen, který je přiřazen planetě Venuši a elementu vody.

 

 

Když tyto minerály ještě zkombinujete s hematitem, odháněčem všech nemocí, máte ideální ochranný amulet. Z kolekce dámských náramků nebo náramků pro pány nepochybně vyberete ten nejvhodnější.

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top