Trápí Vás chronické potíže? Vyzkoušejte účinky bioinformační medicíny!

Co je Bioinformační medicína?

Bioinformační medicína je mimořádná terapeutická metoda, která nepůsobí žádnou bolest, nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky a umí být velice efektivní. Snaží se najít a odstranit přímou příčinu zdravotních potíží – na rozdíl od léčky klasickými léčebnými medikamenty, které se pokouší vždy řešit až následek.

 

 

Čím jsou způsobené zdravotní potíže?

Většina zdravotních problémů je způsobena důsledkem působení škodlivých faktorů na lidský organizmus. Mezi hlavní faktory patří: stres, konzervanty, prach, elektrosmog, radon, smog, plísně, viry, alergeny, amalgam, chemikálie, karcinogeny a mnohé další. Lidské tělo má vlastní cesty a způsoby na zotavení a nalezení rovnováhy. Pokud však na něj působí dlouhou dobu příliš mnoho těchto škodlivých faktorů, může se vlastní autoregulační schopnost přibrzdit nebo zcela zastavit.

 

 

Biorezonance v rámci přístupu celostní medicíny

 

Co je biorezonance?

Stejně jako tradiční čínská medicína, homeopatie, akupresura, ajurvédy, autopatie či akupunktura a jiné léčení přírodními prostředky, patří biorezonance do oblasti lékařství založené na zkušenostech lékařů a terapeutů v řádu desítek, stovek a někdy i tisíců let. Biorezonance pomocí přístroje Bicom optima II. Generace je speciální terapeutický proces, vhodný pro diagnostiku a odstraňování potíží na biofyzikální, energetické úrovni, která z pohledu kvantové fyziky může hrát zásadní roli při vzniku nemocí.

 

Biorezonance pomáhá již více než 30 let

Biorezonanční přístroj Bicom se používá v západní Evropě už více než 30 let. Ve Švýcarsku je tato terapie u vybraných terapeutů hrazena zdravotními pojišťovnami. Díky přístroji BICOM můžeme u mnohých případů zjistit a eliminovat často skryté příčiny potíží, které není vždy možné analyzovat na laboratorní úrovni.

 

 

Kde můžete provést terapii?

Biorezonance Brno – Centrum Bioinformační medicíny MUDr. Kamila Beneše najdete v Brně na ulici Viniční – v areálu kliniky Viniční.

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Jak na uspokojení partnera nebo samého sebe?

Next Story

Darujte sebejistotu náramkem na ruku

Latest from Zdraví a krása

Top