Léto na statku, tábor plný zvířátek

Léto na statku, tábor plný zvířátek

V době, kdy jsou města plná smogu a děti přilepené u počítačů, televizních obrazovek či neustále surfující na internetu, je tábor Léto na statku jedinečnou možností, jak strávit pár dní v malebné přírodě se spoustou zvířátek. Letní tábor Léto na statku přináší nejen pobyt na čerstvém vzduchu, ale také možnost seznámit se s domácími zvířátky, která se na statku nacházejí. Děti poznají nejen to, jak je práce se zvířátky náročná, ale také to, jak se jim zvířátka mohou za projevenou péči odměnit.

Zvířátka všude, kam se podíváš

Léto na statku je tábor, který je veden zkušenými táborovými vedoucími, kteří mají nejen praxi, ale také vzdělání v oboru. Tábor probíhá v klidné, přírodní oblasti středočeského kraje, která se nachází pouhých 11 kilometrů od Benešova. Jedná se o nádherné místo, které je domovem nejenom pro lidi, ale také pro velké množství zvířat. Nachází se zde například oslíci, poníci, ovečky, prasátka nebo domácí drůbež.

Tábor Léto na statku je připraven jak pro děti, které mají rády všechna zvířátka, tak také pro ty, kteří holdují pouze koním. Pro ty je v případě zájmu připraven turnus, na který se mohou přihlásit od osmi let. Tábor není omezen dovednostmi na koni. Mohou se tak přihlásit jak zkušení jezdci, tak také úplní začátečníci, kteří na koni nikdy neseděli, ale velmi je to láká.

Léto na statku je i pro děti, které se chtějí seznámit nejenom s koňmi, ale i s dalšími živočichy. Pro takové je připraven tábor se zvířátky. Na tomto táboře se mají malí táborníci možnost naučit, jak pečovat o velké množství domácích zvířat. K tomu jim má dopomoci tamější MiniZoo, která je součástí statku Benice.

Léto na statku je nejenom tábor plný zvířátek, ale je také týdnem plným tradičních táborových aktivit. Dopoledne tábor, který patří zvířátkům, odpoledne pak klasický tábor, který není o nic ochuzen. Na děti čeká celotáborová hra, diskotéka, táborák a opékání buřtů pod nebem plným hvězd a mnohé další. Nechybí ani vyvěšení táborové vlajky a celodenní výlet do Posázaví. Oblasti, která je známa nejenom turisty, ale také vodáky.

Beseda se zajímavým hostem

Pro tábor Léto na statku je již tradicí, že se na každém turnusu pořádá poutavá a vtipná beseda se zdejším veterinářem a kovářem. Každý, kdo se o zvířátka zajímá je jistě zvědav na jejich doktora. Děti se zde mohou zeptat na cokoliv, co je ohledně zvířat zajímá. Bonusem jsou historky, které jsou panem veterinářem barvitě líčeny.

Pokud mají vaše děti rády koně, slepice, prasátka nebo prostě všechny živočichy, je tento tábor to pravé přesně pro ně. Využijte příležitosti a přihlaste je na nezapomenutelný týden strávený v nejen v MiniZoo. Přihlaste je na Léto na statku. Tábor uprostřed přírody, který vaše děti seznámí se zvířátky.

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top