Co na vás prozradí výběr dámské kabelky

Co na vás prozradí výběr dámské kabelky

Kabelky nejsou pouze praktickou pomůckou, do které jsou odkládány potřebné věci. Kabelka je nedílnou součástí šatníku každé moderní ženy. Doplněk, který používáme denně a většina z nás žen, bez něj neodejde z domu. Každá žena si hodlá vybrat tu správnou kabelku a má jiný vkus. Máme jiné preference a těžko se vybírá dámská kabelka jako dárek. Malinkou kabelku potřebujete do společnosti a velkou praktickou na denní nošení. Někomu stačí klíče, mobil a peněženka. Jiný si sebou nosí krabičky s jídlem do práce. Někoho nezajímá značka, materiál ani tvar, ale praktičnost, jiný si potrpí na styl a luxus.

Kabelka přesně podle představ

Kabelka umí být velmi dobrým informátorem o vaší osobnosti. Kabelka o ženě mnoho napoví a zbytek vypoví její boty. Hodně za nás mluví samotný vzhled kabelky. Velké kabelky z kůže, textilu, či koženky vypovídají o praktičnosti její majitelky. Dva páry uší, kdy menší umožňuje kabelku nosit na lokti a druhý dlouhý, nastavitelný, aby se dal dobře uzpůsobit k nošení kabelky přes rameno. Tyto typy nebývají přehnaně designované a jejich povrch je hladký nebo s jemným vzorem či výšivkou. Hodí se menší kapsa na drobnosti, jako je právě mobilní telefon, klíče, kapesníky nebo třeba žvýkačky. Logo značky by mělo být nepatrné. Nejčastěji se objevují v neutrálních a dobře kombinovatelných odstínech typu camel, slonová kost, černá, hnědá, námořnická modř, šedá, krémová či vínová.

Důraz na design

Designově výraznější kabelky jsou nošeny zejména ženami, které chodí upravené a nalíčené, s osobitým stylem oblékání. Jejich kabelka má na první pohled jiné zaujmout. Mohou být v až neuvěřitelných barevných kombinacích, mají viditelné logo, jsou bohatě zdobené a opravdu výrazné. Bývají oblíbené zvláště u mladých moderních žen s mladistvým oblečením. Většinou se jedná o módní výstřelek, který vyjde příští rok z módy. Pokud volíte výraznou kabelku, zvolte k ní jednoduché oblečení. Drahé luxusní kabelky známých značek mají být poznány na první pohled i bez loga. Jsou z kvalitních materiálů a ukazují vyšší společenskou třídu. Nákup značkové může být zárukou kvality, která má vydržet pár let a stále vypadat jako nová. Luxusní značky mají logo uvedeno pouze jemným kovovým štítkem nebo jemným vrypem na přední straně kabelky. Mají nadčasový design, protože se od nich očekává nošení na více sezón.

 

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top