Angličtina hrou, aneb jak se učí děti

Angličtina hrou, aneb jak se učí děti

Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. Touží po tom, aby z něho vyrostl dobrý člověk, který uspěje v zaměstnání i osobním životě. Uvědomělý rodič ví, že polovina úspěchů závisí na přípravě. Lidově řečeno, jak si kdo ustele, tak si i lehne.

Základem pro úspěšný start profesního života je znalost angličtiny. Anglický jazyk je nedílnou součástí manažerských pozicí, ale i zaměstnání s nižší kvalifikací. Bez angličtiny se dnes neobejde prakticky nikdo. S výukou se proto začíná už v útlém věku. Angličtina pro nejmenší s výukou ve skupinách začíná už od 4 let dětského věku.

Anglicky, jako když bičem mrská

Nauka probíhá oblíbenou metodou Wattsenglish. Děti se naprosto přirozeným způsobem a za pomoci oblíbených postav Steva a Maggie seznamují se slovíčky a učí se konverzaci. Formou her, za použití obrázků, písniček a edukativních her si k angličtině budují pozitivní vztah, bez ostychu, že jim něco nejde nebo že se jim bude někdo smát. Kurz je koncipován jako roční s návazností na další pokračování.

 

Angličtina pro předškoláky má zásadní význam v tom, že dává dětem, které ještě nejsou školou povinné, stabilní základ. Neboť, co se v dětství naučíš, v dospělosti jako když najdeš. Neopomenutelným faktem je i skutečnost, že kurz navštěvuje maximálně osm dětí současně, což je zárukou toho, že se lektor může věnovat všem dětem individuálně.

 

 

Co se v dětství naučíš…

Zakladatelem metodologie Wattsenglish, která je v kurzech praktikována, je rodilý Brit Steve Watts, žijící v Praze. Metodou Wattsenglish se v Česku každoročně vzdělává více než 8 000 studentů a dalších 100 000 po celém světě sleduje videa se Stevem a Maggie na YouTube. Ačkoli metodika Wattsenglish není jediná dostupná metodika výuky angličtiny pro danou věkovou kategorii, je zcela unikátní. Vychází z přirozeného využití lidské tváře, díky nimž se dají větná spojení snáze zapamatovat a spojit s reálnými předměty a životními situacemi.

 

Všichni lektoři v kurzech mluví výlučně anglicky, což přispívá k intenzivnějšímu procesu učení se. Kurz probíhá jednou týdně v délce 60 minut. Většina činností probíhá v pohybu nebo pohodlně na koberci. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost.

 

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top