VIKTORKY PRO NADANÉ DĚTI

Nezisková organizace Viktorky z Vysočiny přichází s novinkou, která potěší malé šikulky i dospívající mládež.

Viktorky z Vysočiny se zaměřují na smysluplné trávení volného času dětí, mládeže, dospělých i seniorů. Úzce spolupracují s uměleckou agenturou Victoria Agency a společně vytvářejí originální propojení amatérských umělců všech věkových kategorií s profesionály z české TOP scény.

Na základě zkušeností z předešlého školního roku, kdy Viktorky pro děti pořádaly Umělecké workshopy i první ročník Uměleckého tábora, připravily, v letošním školním roce,  pravidelné Umělecké kroužky 3 in 1 – Modeling – Herectví – Tanec, ve městech Jihlava, Třebíč, Praha a Brno.

Kroužky, které organizace pořádá, neslouží jako tzv. „hlídací kroužky“, kam se děti umísťují, když jsou rodiče pracovně vytížení. Pracuje s nadanými dětmi, kterým se budou věnovat profesionální lektoři z oblasti herectví, modelingu a tance.

Umělecké kroužky jsou určeny pro děti od 6 do 15 let. U starších dětí mohou sloužit, jako průprava na umělecké školy a konzervatoře.

Na co se mohou děti těšit? S profesionály z oblasti modelingu, uměleckého a divadelního prostředí budou pracovat na práci před kamerou, zdokonalení rétorických schopností,  zaměří se na odbourávání trémy, hereckou průpravu, práci s mikrofonem – moderování, …

Uplatnění dětí můžete již dnes vidět na stránkách v-agency.cz. Naši malí umělci se již několikrát zapojili do projektů, pořádaných uměleckou agenturou Victoria Agency.

Přihlášku a informace najdete na uvedených stránkách: http://z-vysociny.cz/um-lecke-krouzky.html.

Viktorky z Vysočiny se těší na všechny děti i mládež.

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Jaké erotické pomůcky by ve vaší ložnici neměly chybět?

Next Story

Prémiové rumy pro opravdové požitkáře, to je řada Havana Club Iconica!

Latest from Móda a modeling

Top