Užijte si s partnerem privátní Spa v hodinovém hotelu

Užijte si s partnerem privátní Spa v hodinovém hotelu

Nevíte, čím obdarovat svou partnerku nebo svého partnera? Máme tu pro vás tip v podobě chvíle ničím nerušeného relaxu, dávky romantiky a intimních momentů. Objevte kouzlo hodinové hotelu. Tento článek vám poskytne základní informace o hodinových hotelech a jejich poselství, dále vám otevře dveře do exkluzivního mileneckého azylu v centru Prahy.

 

Hodinové hotely nabízí povětšinou možnosti krátkodobých pronájmů. Zájemci si pokoj nebo celý komplex místností zamlouvají nejčastěji na hodinu až dvě, hotely však umožňují i celodenní pronájmy. Služeb využívají partneři, milenci, ale i manželé, kteří si na chvíli chtějí odpočinout od svých ratolestí. Tato relaxační místa zachovávají anonymitu hostů, proto většinou neexistuje jejich jmenný záznam. Rezervace se obvykle podávají telefonicky nebo online na přesně zvolené časy, které je nutné dodržovat. Hotely poskytují občerstvení spolu s alkoholickými i nealkoholickými nápoji a další příslušenství dle nabízených služeb. Často jsou klientům k dispozici také speciální bonusové balíčky s výhodami pro ještě lepší zážitky.

 

Láká vás oáza klidu a uvolnění, kde zapomenete na svět a budete si užívat jen společných chvilek? Navštivte Milenecký hodinový hotel – Secret Spa – Praha 2, do kterého se velice rádi budete vracet. Tento hodinový hotel se nachází v centru Prahy, dvě minuty chůze od zastávky I. P. Pavlova.

 

Součástí hotelového pokoje je vířivka s vodní masáží, díky které se uvolní vaše svaly a z těla se vyplaví nadbytečné množství stresových hormonů. Pobyt ve vířivce má navíc vliv na kvalitu vašeho spánku.

Spolu s vířivkou je vám k dispozici také finská sauna, která posiluje imunitu a navozuje pocit relaxace. Jistě vás potěší, že sauna má vliv na utužování vztahů a dodává energii, kterou jistě využijete v těch nejintimnějších chvílích. Sauna a vířivka jsou standardní součástí pokojového komplexu, můžete je neomezeně využívat po celou dobu pobytu. Navíc je možné objednat si párovou relaxační masáž nebo originální masáže Tantra.

 

V nově zrekonstruovaném prostředí prožijete nezapomenutelné momenty, které ještě podpoří exkluzivním vybavení. Kromě SPA na vás čeká pohodlná postel, dostatečné množství polštářů, vonné svíce a zvolené občerstvení. Speciální zážitek dotvoří strategicky situované zrcadlo. Atmosféru celého prostoru bude po celou dobu podporovat tlumivé osvětlení s možností volby barevných tónů.

 

Na webových stránkách Secret Spa se můžete informovat dále o originálních balíčcích, které zahrnují například již zmiňovanou masáž nebo romantickou výzdobu či dárek pro partnera nebo partnerku.

 

Rezervace se provádí přes online systém, taky prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Pokud si ještě nejste jisti termínem, je možné předplatit si dárkový poukaz a termín zarezervovat později. Neváhejte a objednejte si intimní zážitek, na který ani jeden z vás nezapomene.

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top