Sedíte doma na zadku a nevíte, do čeho píchnout? Udělejte si fotoknihu!

Sedíte doma na zadku a nevíte, do čeho píchnout? Udělejte si fotoknihu!

Nikam nemůžete, šít roušky neumíte, ale něco byste dělat chtěli? Něco užitečného? Co třeba fotoknihu? Ta potěší nejen vás, ale i vaše blízké.

Ani v karanténě se přece nemusíte nudit. Možná si myslíte, že nejste dost šikovní, a možná už dlouho odkládáte tvorbu svojí vlastní knihy s fotkami. Teď je nejlepší doba na to zkusit něco nového! Myslíte si, že to nezvládnete? Chyba lávky! U HappyFota si umí fotoknihu navrhnout a objednat i malé dítě.

 

 

Věděli jste, že má HappyFoto unikátní aplikaci? V té se to navrhuje a objednává jedna báseň! Nejen že je to všechno mnohem jednodušší, než bývalo, ale navíc si teď můžete svůj rozpracovaný projekt zdarma uložit do úložiště. To mimo jiné znamená, že si fotoknihu můžete začít navrhovat třeba ve svém chytrém telefonu, což je více než logické, jestli v něm máte uložené svoje fotky, které byste chtěli ve své fotoknize mít. Pak budete pokračovat ve své kreativní práci nejspíš na svém tabletu či počítači, protože normální klávesnice je k psaní textů o dost vhodnější než ta na mobilu. A jak fotoknihu objednat? K tomu vám bude stačit jen připojení na internet a platební karta. Hotovou fotoknihu by vám za standardních okolností měl přinést pošťák až domů, v době epidemie koronaviru je ale možné, že si pro ni budete muset zajít na poštu k přepážce.

Držíme vám palce, ať se vám fotokniha povede co nejlépe. V případě jakýchkoli dotazů či nesnází kontaktujte HappyFoto, ochotné dámy na infolince vám určitě poradí a pomohou.

Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top