Novým partnerem soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2024 se stal e-shop www.eshopprobaculky.cz, specializující se na oblečení větších velikostí.

Novým partnerem soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2024 se stal e-shop www.eshopprobaculky.cz, který se specializuje na oblečení větších velikostí.

Eshop pro baculky – to je bohatá nabídka oblečení větších velikostí z kvalitních materiálů vlastní výroby ušitých podle našich designerů. Eshop pro baculky nabízí oblečení pro horké dny, výlety, dovolené i společenské události. Šaty, trika, košile, tuniky, kalhoty, kostýmy a mnohé další pro všechny věkové kategorie.

 

 Jsme již 11 let na trhu, máme rychlé dodací lhůty do 48 hodin, nabízíme možnost vrácení zboží do 14 dnů a naším hlavním cílem je spokojený zákazník.

Společnost JLV GROUP S.R.O. provozující e-shop www.eshopprobaculky.cz věnuje ceny pro vítězky soutěže, ve formě voucherů:

  1. místo: Voucher v hodnotě 5000 Kč pro vítězku na nákup v e-shopu www.eshopprobaculky.cz
  2. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na nákup v e-shopu www.eshopprobaculky.cz
  3. místo: Voucher v hodnotě 2000 Kč na nákup v e-shopu www.eshopprobaculky.cz
I pro vás máme tu správnou velikost. Prozkoumejte naši nabídku a nechte se inspirovat našim doporučením, více na www.eshopprobaculky.cz
Více informací o soutěži Miss Plus Size modelky ČR na www.plussizemodelky.cz/miss

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Novým partnerem celostátní soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2024 se stal kreativní designér Jan Metelka

Next Story

Známe finalistky 5. ročníku celostátní soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2024

Latest from Móda a modeling

Top