Novinka, kterou si české ženy zamilovaly. Ultrazvukový difuzér

Že zní název příliš technicky, než aby se jednalo o romantického pomocníka? Nedejte na první dojem a pojďte se s námi podívat, co jsou to ultrazvukové difuzéry a proč jsou v českých domácnostech tak oblíbeným společníkem.

Difuzér je nová generace aromalamp pro náročné

Možná si všichni pamatujete (a možná někdo ještě i doma máte) aromalampy. Fungovaly tak, že ve spodní části aromalampy se zapálila „čajová“ svíčka a do horního zásobníku se nalila voda s pár kapkami esenciálního oleje. Tady ale existuje jedno velké jenže. Zahříváním svíčky se ničí cenné látky esenciálních olejů, bylo třeba často dolévat vodu (jinak se nádržka nepříjemně připálila a místo vůně vydávala dost nepříjemný zápach) a provozní náklady na svíčky a oleje byly poměrně vysoké.

Elektrické difuzéry nesmí chybět v žádném moderním interiéru

Ultrazvukové difuzéry všechny negativní vlastnosti aromalamp překonaly a ještě přinesly mnoho nového navíc. Jak název napovídá, fungují difuzéry na principu ultrazvuku. Difuzér vydává ultrazvukové vibrace (uchem neslyšitelné), ty dokáží rozrušit a oddělit vodní částice a měnit jejich náboj. Díky tomu se stanou lehčí než vzduch a v podobě studené páry stoupají vzhůru. Proto mají ultrazvukové difuzéry v horní části malý otvor, kterým studená pára uniká a je možné ji pozorovat pouhým okem. Tato unikající pára působí velmi harmonicky a uklidňujícím dojmem.

 

Difuzér vás bude těšit celý večer a nemusíte se o něj nijak starat

Protože je ale pára opravdu studená, překvapí vás, jak dlouho difuzér vydrží na jedno naplnění. Nejedná se totiž o páru v pravém slova smyslu. Takže jedno naplnění difuzéru vám vydrží až 6 hodin provozu. A to vše při počtu cca 4 kapek vonného esenciálního oleje. Provozní náklady jsou tedy velmi nízké a údržba je maximálně pohodová.

 

PŘEČTĚTE SI, JAK SE DIFUZÉR POUŽÍVÁ A PODÍVEJTE SE NA FOTO NÁVOD

Ty nejlepší elektrické difuzéry nejenže skvěle voní, ale také perfektně vypadají na pohled. Dokáží měnit barvy a vy si můžete zvolit buď jednu oblíbenou (která bude svítit tak dlouho, jak si přejete) a nebo nechat přístroj barvy automaticky prolínat a užívat si všech tónů barev.

Nechejte se hýčkat, odbornice na vůně vám poradí řešení pro vás

Abyste umocnili příjemný pocit z ultrazvukového difuzéru, vyberte si ten, který bude podtrhovat vaši osobnost. Tvarem, velikostí i typem vůně. Kontaktujte odbornici na vůně, která vám zdarma a nezávisle poradí, jaká vůně se bude hodit pro vás.

Chci vyzkoušet: Privátní výběr vůně zdarma

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Známe finalistky soutěže Miss Plus Size modelky ČR 2020

Next Story

Podle čeho bychom měli vybírat z olivových olejů na trhu?

Latest from Lifestyle

Top