Legendární kouzelná hůlka

/

15049874_10209241810894598_342345395_nMagic Wand v překladu tedy kouzelná hůlka. Tato erotická pomůcka je s velkou oblibou přezdívána také „nejlepší kamarádka žen“, původně však tento stroj měl sloužit jako elektrický masážní přístroj. Pravý účel, ke kterému byla tato „kouzelná hůlka“ vůbec vyrobena byl čistě relaxační, tedy konkrétně se měla využívat na masáže krku, zad, ramen, zatuhlých svalů a zablokovaných nervů. Hojně se také využívala jako doplňková masáž chodidel po vířivce.  Původní se jednalo tedy čistě o masážní přístroj určený zejména pro rekonvalescenci a relaxaci.

Popularita nejen díky erotickým seriálům

Velkou popularitu si „kouzelná hůlka“ zejména díky pozitivním účinkům, ale také hlavně díky silnému výkonu, který byl schopný rozmasírovat a uvolnit opravdu zatuhlé svalstvo. Díky tomuto faktu se stala Magic Wand předmětem mnoha diskusí na odborných seminářích, recenzí v časopisech a samozřejmě i otevřených názorů celé řady světově známých lékařů. Mnoho odborníků nabízelo v rámci svých služeb přímo masáž touto pomůckou, zejména po úrazech. V této době se však ani daleka neuvažovalo o erotickém využití.

Způsob využití, který je v dnešní době populární přišel, až několik let po uvedení Magic Wand na trh.  Díky výkonu a provedení se dá Magic Wand velice dobře využít i jako erotická pomůcka a je velice populární u žen všeho věku. Díky silnému motoru se nemůže Magic Wand vyrovnat žádný jiný vibrátor a pro řadu lidí se stala tato pomůcka neodmyslitelnou součástí jejich sexuálního života.

Velký pomocník mnoha žen812266822_o

Magic Wand se stala pro mnoha žen silných, až neuvěřitelných orgasmů, kterých tyto ženy nemohly dosáhnout. Magic Wand získala na popularitě, také díky velice oblíbenému seriálu „Sex ve městě“, kdy Samantha měla, až hysterické záchvaty v době, kdy se ji porouchal její Magic Wand. Tento fakt, nejen že ukazuje na silnou popularitu, ale také na silnou návykovost, která se samozřejmě netýká jen postav seriálů.

Magic Wand však není určena jen pro ženy, jak by se dalo na první pohled zdát. I muži si mohou přijít na své a to nejen díky vibracím, ale hlavně díky celé řadě speciálně tvarovaných příslušenstvích a modifikacích. Mnoho mužů dokonce samo kupuje tuto pomůcku na zpestření a oživení partnerského sexuálního života, což oceňují zejména jejich partnerky.

Kvalitní Magic Wandy koupíte na MagicWand.cz

mw-logo

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Etnosvět už není jen restaurace, své unikátní prostory nabízí k organizování libovolných eventů

Next Story

Blanka Straka: Jak být šik do tanečních?

Latest from Zajímavosti

Top