Etnosvět už není jen restaurace, své unikátní prostory nabízí k organizování libovolných eventů

Etnosvět se během roku od otevření stal velmi oblíbenou a vyhledávanou restaurací, a to nejen u vegetariánů. Cestu si sem našli také milovníci masa, kteří se přesvědčili o tom, že vegetariánské jídlo nemusí být jen nudné a bez chuti, ale že může být luxusním fine diningovým zážitkem.

Vedení Vegetariánské restaurace teď navíc vyhovělo poptávce zákazníků a své unikátní prostory otevřelo veřejnosti. Ve třech patrech Etnosvěta, na ploše 1000 m2 můžete uspořádat celou řadu akcí, od firemního večírku, přes teambuilding, přednášky, workshopy, školení, až po výstavy a libovolné kulturní akce.

Designové prostory restaurace navozující atmosféru celého světa a jsou vybaveny veškerou moderní audiovizuální a prezentační technikou, takže jsou vhodné jak pro různá školení, workshopy, tak pro přednášky. Sály jsou navíc prostorově variabilní, lze je oddělit či naopak vzájemně propojit mobilní akustickou příčkou.

Na veškeré akce Etnosvět samozřejmě nabízí doplňkové cateringové služby. Pestré vegetariánské menu dle vašich požadavků vám na míru sestaví zkušený šéfkuchař Anthony Kulehsa. Vyzkoušejte něco nového a překvapte hosty výbornými pochutinami a pestrými kombinacemi přírodních chutí!

Etnosvět zajistí i zajímavý doprovodný program, jako DJ, cooking show, cooking class, fotokoutek, moderátora, degustace vína či jiných nápojů.

Cena nájmu zahrnuje veškeré vybavení (např. flipchart, rychlostní wi-fi připojení, HD projektor s plátnem 125″, zvuková technika).

Parkování před restaurací je pro návštěvníky Etnosvěta zdarma!

Adresa: Legerova 40, Praha 2

 

www.etnosvet.cz

www.facebook.com/etnosvet

A pokud ještě nevíte, kam půjdete na Silvestra, můžete navštívit Etnosvět.

2016-12-31-cs

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Dell odhalil novou generaci laptopů Vostro určených zejména pro menší firmy

Next Story

Legendární kouzelná hůlka

Latest from Lifestyle

Top