Magic Wand – Legendární kouzelná hůlka.

Magic Wand – Legendární kouzelná hůlka.

Vlastním jménem Magic Wand. Tato pomůcka a s velkou oblibou nazývána také „kamarádka mnoha žen“, měla původně sloužit jako elektrický masážní přístroj. První účel, ke kterému byla tato „kouzelná hůlka“ vůbec vyrobena byl relaxační, tedy konkrétně měla se využívat na masáž krku, zad, ramen, zatuhlých svalů a nervů, či jako doplňková masáž chodidla po vířivce. Jednalo se tedy čistě o masážní přístroj určený pro rekonvalescenci a relaxaci. Jako jeden z mála přístrojů v tomto odvětví si získala opravdu velkou popularitu zejména díky pozitivním účinkům, ale také díky silnému výkonu, který byl schopný (a stále je) rozmasírovat a uvolnit opravdu velmi zatuhlé svalstvo. Díky tomu se stala Magic Wand předmětem mnoha diskusí a dokonce i značnému propagaci a používání lékařů, zejména po úrazech nebo dokonce, byla v nabídce přímo masáž touto pomůckou. V té době se ještě zdaleka nejednalo o erotické masáže. Celá řada odborníků dokonce lákala pouze na masáž touto hračkou.

Untitled 1

Druhý způsob, který je v dnešní době více populární přišel, až několik let po uvedení na trhu. Magic Wand se dá velice dobře využít i jako erotická pomůcka a je velmi populární zejména u žen. Kouzlo je zejména v již zmíněném výkonu. Díky silnému motoru se nemůže Magic Wand vyrovnat žádný jiný vibrátor a pro řadu lidí se stala tato pomůcka neodmyslitelnou součástí jejich sexuálního života. Pro mnoho žen, se stala „kouzelná hůlka“ jistou zárukou silných, až neuvěřitelných orgasmů, kterých tyto ženy jinak nedosáhly. Magic wand se objevila také v populárním seriálu „ Sex ve městě“, kdy Samantha měla, až hysterické záchvaty, když se ji porouchal její oblíbený vibrátor, Magic Wand. To jen ukazuje, také na silnou návykovost, která se netýká jen postav seriálů, ale hlavně běžných lidí.

 

Magic Wand však není určena jen pro ženy. I muži si přijdou na své a to nejen díky vibracím, ale hlavně díky celé řadě speciálně tvarovaného a příslušenství s mnoha modifikacemi. Mnoho mužů dokonce samo kupuje tuto pomůcku na zpestření a oživení partnerského sexuálního života, což oceňují zejména jejich partnerky.

Magic Wand má standardně zaoblenou vibrační hlavu, která je pokryta silikonovým potahem. Tento potah může být snadno sundán a na jeho místo, může být nasazeno jiné příslušenství, která bude splňovat vaše touhy a očekávání. Je zde opravdu mnoho variant a modifikací, takže si vybere opravdu každý.

Původní Magic Wand od firmy Hitachi má bohužel jednu drobnou nevýhodu a to, že není napájen bateriemi, ale přímo kabelem z elektrické sítě. Tudíž se nedá použít ve vodě z důvodu možného nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Jiní výrobci toto časem dovedly k dokonalosti. Dnes již existuje spousta masážních hlavic poháněných bateriemi – na jedno nabití vydrží až 2 hodiny. Díky bateriím a celosilikonovému tělu jsou i plně nebo částečně voděodolné, proto si jejich vibrace můžete užít např. ve sprše.

Pokud toužíte po osvěžení vašich milostných hrátek nebo chcete prostě vyzkoušet něco nového, tak Vám vřele doporučujeme Magic Wand. Nikdo nebude litovat a je zcela jistě možné, že stejně, tak jako tisíce jiných, i Vy si Magic Wand zamilujete a budete se těšit na každou volnou příležitost, kdy začnete s touto hůlkou „ čarovat“. Je jen na Vás co vyčarujete.

E-SHOP Zakopit můžete na www.magicwand.cz

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top