Kam v Praze? Vyzkoušejte erotické masáže!

Kam v Praze? Vyzkoušejte erotické masáže!

Praha, jedno z nejkrásnějších měst Evropy, nabízí turistům pohled na rozsáhlé historické centrum, nespočet památek a taky spoustu zajímavostí. Kam se v Praze vydat, jaká místa navštívit, abyste z města odjeli plní energie a zážitků?

 

Procházka historickým centrem

Ten, kdo vyrazí do Prahy za poznáním, se jistě těší na nejznámější pražské památky. Alespoň malou historickou podívanou by si měl při návštěvě hlavního města naplánovat každý. Projděte si známou trasu, díky které si prohlédnete největší turistická lákadla. Cesta obvykle začíná na Staroměstském náměstí, na místě, kde se vždy o svátcích nachází staročeské trhy. Z centra ,,Staromáku‘‘ se přesuňte na jeho okraj, k Orloji. Výpravu si naplánujte tak, abyste před astronomickými hodinami stáli před tím, než odbije ,,celá‘‘. Pokračujte k Chrámu Matky Boží před Týnem, který se nachází hned u Staroměstského náměstí. Fanoušci posvátných míst jistě ocení taky blízkost chrámu sv. Mikuláše. Nyní již přichází přesun do takzvaného pražského Židovského města. Zde nesmíte minout jeden z nejstarších židovských hřbitovů na světě. Od něj se přesuňte k Prašné bráně a přes ulici Na Příkopě se dostanete až na Václavské náměstí, kde si můžete nakoupit tradiční suvenýry nebo se zastavit ve vašem oblíbeném módním obchodě. Nezapomeňte vyšplhat až na vrchol náměstí a podívat se ,,k ocasu‘‘, respektive na pomník svatého Václava. Další zastávku tvoří Národní divadlo, ke kterému se dostanete přes Národní Třídu. Od něj se krátkou procházkou podél Vltavy přemístěte k jedné z nejoblíbenějších památek, ke Karlovu mostu. Pokud máte trochu času, zastavte se cestou v některé z kaváren nebo restaurací sídlící podél pražské náplavky. V létě si takové posezení opravdu užijete, to vám může potvrdit i kdejaký Pražák. Na druhém břehu řeky se pak ještě můžete projít po Kampě, umělém ostrově na řece Vltavě. Nezapomeňte taky na Malostranské náměstí, Katedrálu svatého Víta a Pražský hrad. Jestli vám zbydou při vaší tour ještě síly, můžete si naplánovat výstup nebo projížďku lanovkou na Petřín.

 

Výlet lodí

Pokud se vám nechce šlapat po svých, můžete se svézt po Vltavě a prohlédnout si centrum Prahy přímo z paluby lodi. Máte na výběr hned z několika různě dlouhých boat tripů.

 

Zajímavá muzea

Národním muzeem to v Praze nekončí. Chcete se něco nového dozvědět a zároveň si užít spoustu zábavy či napětí? Zastavte se v jednom z méně tradičních muzeí. Co takhle muzeum Grévin, ve kterém ožívají voskové figuríny, nebo muzeum čokolády, kávy, pošty či strašidel? Za návštěvu stojí taky hračkárna Hamleys nacházející se v již zmiňované ulici Na Příkopě. Jde sice o prodejnu nikoliv muzeum, avšak výkladní skříně s nespočtem hraček vezmou dech nejen dětským návštěvníkům. Hračkárna navíc nabízí možnost pestré interaktivní zábavy pro nejmenší i dospělé. Do patra -1 je pak umístěno muzeum motýlů Papilonia.

 

Netradiční zážitky a relax

Zážitků v Praze je víc než dost, nezapomeňte mezi prohlídkou centra a sbíráním nových poznatků taky relaxovat. Kde strávit uvolňující odpoledne či večer?

Co takhle koupel ve víně nebo pravá pivní lázeň, při které můžete vypít tolik tematického alkoholu, kolik se jen do vás vejde?

 

prostor-infinity-7

 

Nic vám nepřinese takové uvolnění jako pořádná masáž. Chcete si návštěvu Prahy dlouho pamatovat? Vyzkoušejte erotické masáže, kde si vás masérky budou doslova hýčkat. Salón s erotickými masážemi v Praze nabízí hned několik druhů potěšení v podobě tradiční erotické masáže, Tenga egg nebo speciální mýdlové masáže. Masérku si můžete vybrat dle svých preferencí. A pozor, můžete mít i dvě masérky najednou! Salón Infinity navíc poskytuje možnost pomasážového relaxu ve vířivce či sauně. Nachází v centru Prahy, kousek od zastávek I.P. Pavlova nebo Náměstí Míru. Přijďte vyzkoušet opravdový luxus, osvěžte svůj život něčím zajímavým.

 

prostor-infinity-5

 

Mezi netradiční zážitky by se dala zařadit taky speciální pedikúra alias rybičková terapie. Nechte si ošetřit svá chodidla od drobných sladkovodních ryb Garra rufa třeba v jednom z podniků na Václavském náměstí.

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top