I MUŽI SI ZASLOUŽÍ PRÉMIOVOU PÉČI!

I MUŽI SI ZASLOUŽÍ PRÉMIOVOU PÉČI! OWAY (ORGANIC WAY)

PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI PÁNSKÉ KOSMETIKY

 

Kdo říká, že o svůj vzhled pečují jen ženy?  Každému modernímu muži by mělo záležet na tom, jak vypadá a to nejen kvůli svému osobnímu životu, ale také tomu profesnímu, který je v mnoha případech předurčen právě vzhledem.  Italská rodinná společnost OWAY (Organic Way) pokračuje ve své organické cestě a přináší novou kosmetickou kolekci OW Men, která mužům poskytne tu nejlepší péči jak v profesionálním salonu, tak i pohodlí domova.

 

 

Produkty z pánské řady OWAY MEN vynikají obsahem aktivních biodynamických a organických ingrediencí – jako je biodynamický jalovec, organická maqui, etické bacuri nebo zeolit – díky nimž poznáte opravdovou sílu matky přírody! Divoce rostoucí květiny jsou díky nemilosrdnému přirozenému výběru neuvěřitelně silné a bohaté na antioxidanty, živiny a minerály. Právě proto byly také zahrnuty do nové pěstící péče o mužskou tvář, tělo, vousy i vlasy, které mohou být postiženy nežádoucími projevy, jako jsou lupy nebo vypadávání.

 

 

Pro každého moderního gentlemana je navíc dostupná i řada stylingových produktů, s nimiž se svými vlasy i vousy dokážete přímo zázraky! Vyzkoušet můžete jak vysoce fixařní past, tak i matnou tvarovací hlínu nebo pomádu s posilujícím účinkem.

 

www.organic-way.cz

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

FESTIVAL VIBES OF HAVANA ROZTANČIL PRAHU!

Next Story

Oblíbený DinoPark má nový přírůstek. Vezměte děti na prvního českého dinosaura

Latest from Zdraví a krása

Top