Zpříjemněte si každý krok

Zpříjemněte si každý krok

Možná milujete praktičnost vinylových podlah, linolea nebo parket. Takřka bezúdržbová práce, odolnost a čistota, přesto nic nemůže vynahradit ten pocit, když holýma nohama stoupneme na příjemný kousek kvalitního, hebkého a měkkého kusu koberce, který dokonale zateplí a zútulní váš byt či dům. Každé šlápnutí je pak příjemným polechtáním na vašich chodidlech.

Koberce mohou patřit do všech částí vašich obytných prostorů. Obývák, dětské pokojíčky nebo pracovny, koberec můžete položit kdekoli a zajistit si tak dokonalou atmosféru, kterou bezesporu podtrhne. Koberce jsou duší místností, které lze skvěle kombinovat s ostatními doplňky. Každý pokoj by měl vyjadřovat vás samotné a váš vkus. Nic by nemělo kazit celkový dojem. Důležité jsou základní kameny, ale i nejmenší detaily. Koberec, stejně jako pohovky, závěsy, výmalba nebo doplňky musí k sobě navzájem ladit. Je proto dobré dopředu promyslet, jaký typ byste měli zvolit.

Máte opravdu rádi jemný a hebký pocit pod nohami? Zkuste zvolit delší chlup. Nebo preferujete praktičnost, obohacenou o příjemnou tečku na závěr. Zvolte kratší chlup. Vybírat můžete z nejrůznějších barevných provedení, které mohou buď sladit a doplnit váš pokoj a podtrhnout jeho linie, nebo jej rozbořit a stát se hlavním středobodem. Neutrální barvy nebo vysoce designové kousky, na výběr je opravdu mnoho provedení, takže je jen na vás, na co se cítíte.

Koberce jsou kvalitní, vyrobené z polypropylenových vláken zajišťující maximální komfort. Jsou odolné a zároveň vysoce elastické. Velmi snadno se udržují a čistí. Zespodu je protiskluzový povrch a některé vyplněné i paměťovou pěnou.

Pokud vás naše nabídka zaujala, určitě si prohlédněte jednotlivé kousky na dekorstudio.cz a zpříjemněte si každý váš krok 🙂

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top