Vánoční dárky, se kterými neuděláte chybu

Teď dokonce se slevou až 30 %

 

Žádné dlouhé otálení a pojďme rovnou na věc. Víme, co potřebujete. Vybrat dárek, který potěší a bude za rozumnou cenu. Tyto tři tipy jsou přesně to, co hledáte!

  1. Dárek do pár stovek

První kategorie dárků je LUXUS do pár stokorun. Univerzální dárek, který potěší všechny všech věkových kategorií. O čem je řeč? No přece o kvalitních svíčkách WoodWick. Tyto svíčky jsou známé po celém světě jako špička mezi svíčkami. Mají dřevěný knot, při hoření příjemně praskají a jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího parafínu. Rozdíl poznáte okamžitě. A když využijete aktuální akce BLACK FRIDAY seženete je navíc skutečně za pusu.

 

  1. Něco, co nikdo nemá, ale určitě ho to potěší

Novinkou v českých domácnostech jsou ULTRAZVUKOVÉ DIFUZÉRY. Protože se u nás ještě moc neohřály, je hodně velká pravděpodobnost, že vaši nejbližší tuto věcičku ještě nemají, neznají, ale že je určitě NADCHNE. Tyto difuzéry nejenže vydrží až 8 hodin vydávat nádhernou vůni do vašeho interiéru, ale navíc krásně svítí. Buď budou prolínat celé barevné spektrum, nebo si je zastavíte na vámi preferované barvě. Je to přesně to, co o vánocích CHCETE. Romantika, vůně a pohoda.

  1. Když nemůže do wellnessu, tak přijde wellness za vámi

Znáte nějakého milovníka nebo milovnici wellness? Jestli nechcete, aby jim po letošku zůstaly oči pro pláč, darujte jim kousek relaxační atmosféry k nim domů. Co dělá wellness správným wellnessem? No hlavně vůně a harmonická atmosféra. Do koupelen, ložnic a prostě všude tam, kde si chcete užít trochu romantiky a klidu doporučujeme vonné difuzéry s tyčinkami. Vydrží vonět dlouhé měsíce, ratanové tyčinky působí jako pastva pro oko a pokaždé, když půjde vámi obdarovaný kolem, doslova nasaje trošku pohody a také milou vzpomínku na vás.

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Vánoční cukroví – nezapomínejte ani na své čtyřnohé miláčky

Next Story

Bytový textil SCANquilt… styl mého domova

Latest from Lifestyle

Top