Tipy na halloweenské kouzlení pomocí barevných kontaktních čoček

Chystáte se na halloweenskou party, ale nejste zrovna fanynkou pracných a nákladných kostýmů, které beztak využijete jen jednou? Na večírku můžete zazářit i daleko přirozeněji a svoji masku postavit třeba na propracovaném make-upu. Halloweenskou „třešničku” mu dodáte pomocí barevných kontaktních čoček, které jsou dostupné v dioptrických i nedioptrických variantách na e-shopu VašeČočky.cz.

Barevných čoček existuje celá řada. „Na halloweenské party vyniknete s crazy barevnými čočkami, které překryjí vaši duhovku. Díky tomu si můžete propůjčit kočičí, hadí nebo pronikavě ledový pohled. Look pak stačí doladit výrazným líčením, účesem a halloweenský dresscode je dodržen,” radí Markéta Navrátilová, stylistka VašeČočky.cz.

FUN kontaktní čočky (2 čočky) – nedioptrické; model Ice Crystal, cena na VašeČočky.cz: 439 Kč

ColourVUE Crazy Lens (2 čočky) – nedioptrické; model Viper, cena na VašeČočky.cz: 419 Kč

Můžete zvolit ale i čočky, které pouze změní odstín nebo barvu vaší duhovky – takové klidně noste i do práce. „Výhodou je, že díky „nové“ barvě očí můžete vyzkoušet třeba barvu stínů, o které jste si myslela, že vašemu barevnému typu nesluší,” vysvětluje Markéta Navrátilová.

FreshLook ColorBlends (2 čočky) – nedioptrické, cena na VašeČočky.cz: 459 Kč

 

Barevné a crazy kontaktní čočky jsou na www.vasecocky.cz k dispozici v dioptrických i nedioptrických variantách. Moderní materiály umožňují výbornou propustnost kyslíku, čočky jsou tak pro oko naprosto bezpečné. V krycích barevných čočkách se ale nedoporučuje řídit a nejsou vhodné pro celodenní nošení. Takže před party nasadit, po party vyndat 🙂

 

O VašeČočky.cz

VašeČočky.cz jsou největší český e-shop s kontaktními čočkami. Vybírat zde můžete z nejširší nabídky kontaktních čoček ve střední Evropě. V sortimentu najdete všechny druhy dioptrických i barevných čoček od oblíbených značek jako Acuvue, SoftLens, PureVision a desítek dalších. Na jednom místě mohou nositelé kontaktních čoček nakoupit také veškeré příslušenství od roztoků, očních kapek až po kosmetiku pečující o oči.

E-shop s ročním obratem 600 mil. Kč působí v 15 evropských zemích.

www.vasecocky.cz

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Na kvalitní klempíře, tesaře a pokrývače se čeká i rok. Obory zejí prázdnotou, chybí tisíce žáků

Next Story

PROPADNĚTE KOUZLU PODZIMU S DOPLŇKY OD KIPLING

Latest from Lifestyle

Top