Tipy na dárky k výročí: Co třeba originální párové trenýrky?

Už se zase blíží ta vaše společná oslava dne, kdy jste se potkali? Nebo se snad léto s létem sešlo a vy slavíte další rok vašeho manželství? Je jedno, jestli jste spolu pouze rok, nebo už je za vámi desetileté výročí. Tato významná příležitost si zaslouží oslavu pokaždé. Poděkujte svému nejbližšímu za jeho lásku. Vybírat dárek k výročí by nemělo být povinností nýbrž potěšením. Jistě přijdete na něco, co vaši drahou polovičku potěší a možná i trochu pobaví. Nevíte si s výběrem rady? V našem článku najdete inspiraci.

trenýrky-pro-páry

Srdíčka všude

K příležitosti prvního výročí si můžete dovolit vlastně jakýkoliv dárek. Ať už vyberete plyšovou hračku, rámečky se společnými fotografiemi nebo přání se zamilovanou básničkou. V této fázi nepohrdne ani jeden z partnerů žádným dárkem. Pokud byste však takto zamilovaně vybarvené gesto opakovali každý rok, už to vaší polovičku může začít nudit. Hlavně kam má ty věci pořád dávat, že?

Zážitky

Jak už bylo naznačeno v předchozím odstavci, hmotné dárky, které ještě na oko jasně připomínají oslavu výročí, se brzy mohou okoukat. Prostřídejte je se zážitky! Poukaz na luxusní tříchodovou večeři nebo jen posezení ve vaší oblíbené restauraci udělá možná ještě větší radost než klasický dárek. Je váš partner nebo partnerka trochu náročnější? Pak vyberte jeden z pravých zážitků, kde míra adrenalinu nezůstává při zemi. Co takhle let balónem nebo seskok padákem?

 

Dárkový balíček

Klasika v podobě šampaňského, čokolády a květin neomrzí. Můžete ji však trochu zpestřit nákupem vašich oblíbených dobrot a sestavit malý dárkový koš. Přidejte kvalitní sýry nebo uzeniny, dále oblíbené sušeny nebo třeba dobrý džus. Na večer si pak naplánujte vaší soukromou degustaci a v případě hezkého počasí vyrazte na společný piknik. Taková oslava se neodmítá!

 

Tvořte

Fantazii se meze nekladou. Víte, jaký dárek ještě velice potěší? Ten ručně vyrobený. Sestavte na kartičky vaše společné hlášky nebo někam sepište třeba seznam vašich trapasů. Náramně se pobavíte a ještě dáte do kupy vaše vzpomínky, na které byste třeba za pár let oba zapomněli.

 

Originální trenýrky pro dva

Nalaďte se na společnou vlnu! Co takhle vybrat něco pro oba? Párové tričko nebo třeba originální trenýrky? Nakupte kvalitní prádlo pro dva u BREAKOUT clothing, které je k dispozici od velikosti S až po XL. Nemusíte vybírat jen úplně stejné trenýrky, ale taky dvojice v opačných barvách. Všechny produkty jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Pro lepší komfort každé spodní prádlo obsahuje vytkanou gumu v pase.

 

Navštivte e-shop breakout.cz, který se specializuje na výrobu trenýrek a vyberte si taky svůj vlastní kousek. Pokud plánujete tento předmět zakoupit jako dárek, můžete na něj nechat doplnit taky unikátní výšivku dle vlastního výběru. Kromě trenýrek můžete na zmíněných stránkách nakoupit taky trika se speciálním potiskem. Před Vánoci se nabídka BREAKOUT rozšíří o dětské zboží v podobě trenýrek, dále se můžete těšit na pánské sportovní boxerky.

 

Firma BREAKOUT vyrábí nabízené oblečení v malé dílně v Česku, soustředí se na každý připravovaný kousek. Těšit vás může nejen kvalitní šití a zpracování, které bere ohled na životní prostředí, ale taky vychytaný střih, který padne každému jako ulitý. A pozor! Při nákupu nad 1000 Kč nemusíte platit za dopravu.

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Nebojte se pokrývek hlavy! Jak je sladit s kabelkou?

Next Story

Na kvalitní klempíře, tesaře a pokrývače se čeká i rok. Obory zejí prázdnotou, chybí tisíce žáků

Latest from Lifestyle

Top