Spodní prádlo LISCA. Svůdné a naprosto pohodlné!

Spodní prádlo LISCA. Svůdné a naprosto pohodlné!

Značka Lisca je synonymem kvality a komfortu v kombinaci s moderním módním designem. Její výrobky se vyznačují dlouhou životností a její obchody profesionálním prodejním týmem. Nabízí módní a kvalitní spodní prádlo, noční oděvy a v aktuální letní sezóně i plavky. Celý sortiment je rozdělený do tří podkolekcí – Lisca Selection, Lisca Fashion a Cheek by Lisca, ze kterých jsme Vám vybrali zajímavé kousky.

 

V podkolekci Lisca Selection je určitě top kouskem Set Lisca Selection Intense. Mimořádně půvabné prádlo pro speciální romantické chvilky. Barokní elegance pyšnící se luxusní výšivkou a dvoubarevná kombinace je jako dělaná pro troufalé ženy, které milují nejnovější trendy. Průsvitný tyl vykouzlí omamný efekt nahé kůže, lesklá a něžná látka bezchybně padne. Navzdory tomu, že košíčky nejsou podšité, podprsenka vašim prsům nabídne oporu, jakou potřebujete.

 

 

 

Z podkolekce Lisca Fashion určitě stoji za zmínění Body bez výztuže Lisca Fashion Danielle. Body bez výztuže a bez kostic se postará o Vaše pohodlí a získá si vás sofistikovanou ozdobnou krajkou. Mimořádně zajímavý braletkový střih, krajkový vzhled, čisté linie a nádech nadčasové ženskosti. Nechte se jím svést! Budete se v něm cítit stoprocentně romanticky a nadevše svůdně.

 

Nejhravějším a nejdívčejším setem je Set Dotty Cheek by Lisca. V tomhle setu se budete cítit jako v bavlnce. Dvouvrstvá podprsenka vzhledově vypadá jako balkonetka s hladce připevněnými košíčky ale je vhodná i pro větší čísla. Model je vhodný i pod přiléhavé oblečení, jelikož nezanechává žádné stopy. Guma pod ňadry slouží nejen k pěknému vzhledu, ale postará se i o funkčnost a dokonalé padnutí.

 

www.lisca.cz

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top