Pánská kolekce „Roadtrip po USA“ od KiK

Pánská kolekce „Roadtrip po USA“ od KiK

 

Praha, 18. 10. 2018 – Roadtrip po USA ve starém americkém autě, západy slunce, které se lehce zrcadlí do dokonale upravené vozovky, ve vzduchu jsou cítit spálené gumy a brzdy. Kolem je pusto a prázdno a jediné, co slyšíte, je pořádná rocková muzika, která se line z vašeho rádia. Snad není chlap, který by po tomhle netoužil. Přesně v tomhle duchu si pro vás KiK připravil nové mikiny. Značka KiK totiž vytvořila kolekci pro pořádné chlapy! Zvolila tak motivy známé silnice Route 66 nebo oblíbených rockových skupin, jako jsou Kiss, AC/DC nebo Nirvana. Započněte tak svůj „roadtrip“ s novou mikinou Route 66.

Známá silnice Route 66 je přímo stvořená pro rychlá auta a motorky. Oblékněte si mikinu, která se pyšní jejím nápisem a ukažte tak, že jste pořádný motorista. Mikina je k dostání ve čtyřech různých provedení a čtyřech barvách. Pro milovníky Ameriky je tu světle šedá mikina s velkým nápisem 66 vyplněným americkou vlajkou. Někdo možná dá naopak přednost minimalistickému černému provedení s malým nápisem na levé straně. Tak či onak, každý si v nové kolekci vybere „tu svoji“.

Nepojmenovaný 6

 

Ke každé cestě ale patří i muzika, která bude pořádně rezonovat a umocňovat tak zážitek z roadtripu. A co jiného si v Americe pustit než nejslavnější skupiny z devadesátek, jako jsou Kiss, Nirvana nebo AC/DC? I na to KiK v nové kolekci „Roadtrip po USA“ myslel. Připravil tak mikiny, které ocení každý fanoušek těchto skupin. Mikiny mají potisk z přední i zadní strany, aby každý viděl, jaký styl je vám blízký. Nirvana je k dostání ve žluto-šedé kombinaci, Kiss a AC/DC pak v černo-bílé.

Nepojmenovaný 5

 

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top