Nekupujte kalendář! Vytvořte u HappyFota svůj, originální!

Nekupujte kalendář! Vytvořte u HappyFota svůj, originální!

Už jste si všimli, že si lidé doma věší na zdi kalendáře s vlastními fotkami? Chtěli byste také takový? Vytvořit ho je jednoduché, a navíc je fuk, jestli ho nestihnete vyrobit do konce roku a nový rok už mezitím dávno začal. Prvním měsícem v kalendáři nemusí být leden, že?

 

Tak hurá do toho! Stačí vám jen dvanáct fotek a připojení k internetu. Kde ho ale udělat? Od té doby, co známe HappyFoto, objednáváme fotky, fotoknihy, kalendáře i fotodárky pro kamarády jedině u něj. Má na to asi nejjednodušší postup, navíc tam nezáleží na systému, ve kterém pracujete. Všechno lze vytvořit a objednat z jakéhokoli počítače, tabletu či mobilu.

Z mobilu je to ale asi stejně nejpraktičtější, protože v něm míváme uloženy všechny pěkné fotky. Bojíte, se že na malém displeji všechno popletete a výsledek nebude tak dobrý, jak byste si přáli? U HappyFota tohle řešit nemusíte, protože svoji práci můžete začít třeba v mobilu a dokončit ji pohodlně na počítači. Mezitím se vám váš projekt zdarma uloží do cloudu a tam na vás počká, jak jste ho zanechali. To je velká výhoda a zatím bezkonkurenční; ukládání do cloudu totiž žádná jiná fotoslužba u nás neposkytuje.

Teď už se podívejte, kolik formátů kalendářů vám HappyFoto může nabídnout. Z mnoha rozměrů si určitě vyberete ten pravý. Máte-li opravdu pěkné fotky, doporučujeme vám kalendář deLUXE, ten totiž HappyFoto vyvolává tradiční chemickou cestou na fotopapír. Ale ani tištěné kalendáře na kvalitním papíru neudělají ostudu. A co je ještě fajn? Všechno, co HappyFoto dělá, dělá ekologicky!

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top