NAVŠTIVTE NOVOU PRODEJNU LISCA V LETŇANECH

NAVŠTIVTE NOVOU PRODEJNU LISCA V LETŇANECH

Lisca, Slovinská značka spodního prádla, tento měsíc otevřela svou další prodejnu v Praze, a to v Obchodním centru Letňany.

Slavnostního otevření obchodu se zúčastnilo vedení společnosti a čestný host – jeho Excelence Leon Marc (slovinský velvyslanec v České republice). Značku Lisca dorazily podpořit krásné české modelky Veronika Chmelířová, Barbora Vida Kolářová a Radka Rosická společně s fashion bloggerkami a zástupci tištěných a online médií.

Značka Lisca je synonymem kvality a komfortu v kombinaci s moderním módním designem. Její výrobky se vyznačují dlouhou životností a její obchody profesionálním prodejním týmem. Nový obchod nabízí módní, kvalitní spodní prádlo, noční oděvy a v letní sezóně i plavky, rozdělené do tří podkolekcí – Lisca Selection, Lisca Fashion a Cheek by Lisca.

Moderní trendy Lisca Fashion 

Puntíky na průsvitné síťovině, dvoubarevné kobinace, úzky třpytivý elastický pas, květinové výšivky, jemný žakár, průsvitné detaily na kalhotkách, zimní potisky a romantická krajka, sametové materiály, to vše jsou luxusní detaily aktuálních modelů, ze kterých si vybere to pravé každá žena. K novým modelům se připojují rovněž nejoblíbenější modely, které si zákaznice oblíbily v minulých kolekcích. Jsou to především podprsenky s vysokým výstřihem, pro milovnice trendů, nebo kalhotky s vysokým pasem k diskrétního zakrytí drobných nedokonalostí a zdůraznění ženských křivek a push-up podprsenky bez

kostic pro ty ženy, které upřednostňují lehké podprsenky. Zkrátka spousta smyslných modelů, které zajišťují dokonalou oporu v širokém spektru velikostí od velikosti A až H.

Nejen spodní prádlo 

Stejně jako v předchozích kolekcích Lisca kombinuje spodní prádlo s pohodlným nočním oblečením na spaní a sportovně elegantním denním oblečením. Dejte průchod své fantazii a kombinujte libovolně svůj šatních.

 

Společnost byla založena v roce 1955 a nyní má více než 60 let znalostí a zkušeností. Je lídrem na trhu v oblasti prodeje prádla v jihovýchodní Evropě a provozuje prodejní síť ve více než 30 zemích Evropy i na Středním východě.

 

www.lisca.cz

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top