MAMINKA ČR 2017

Maminka ČR je celorepublikovou soutěží krásy, sympatií a ducha.

 

Pořádající agentura VICTORIA AGENCY http://v-agency.cz/ vybrala z 1400 přihlášených maminek s dětmi 15 semifinalistek, které se již zúčastnily letního pobytu v Kamenici na Lipou. Na víkendovém soustředění si maminky s dětmi nacvičily, pod vedením choreografky a ředitelky Victoria Agency Jarkou Prokešovou, volné disciplíny, taneční choreografie a v neposlední řadě i to nejtěžší – chůzi.

0010

Příjemným, ale náročným zpestřením byl pro maminky fotoateliér s profesionálním fotografem panem Malíkem, který i přes nepřízeň počasí, pořídil krásné fotografie z přírodního prostředí na webový portál http://maminka-cr.cz/sout-zici.html a soutěžní stránku FB: https://www.facebook.com/maminka.cr/,  kde může široká veřejnost hlasovat pro Maminku Sympatie ČR 2017.

 

Semifinalistky soutěže čeká ještě jeden víkendový pobyt v Jihlavě, který vyvrcholí semifinálovou soutěží. O postupu do finále bude rozhodovat již odborná porota, složená z obchodních partnerů, zástupců firem a mediálních partnerů, kteří se na daném projektu podíleli.

_DSC0170

 

Slavnostní, finálový gala večer se uskuteční dne 19. listopadu 2017 v DKO Jihlava, od 18. 00 hodin. Kromě finalistek soutěže se můžete těšit i na atraktivní kulturní program, který zpestří celé soutěžní klání. V porotě zasednou obchodní partneři, VIP osobnosti a osobnosti z české TOP scény.

 

Pořádající agentura VICTORIA AGENCY děkuje maminkám, všem partnerům i divákům, kteří se na soutěžním projektu podílejí, protože svojí účastí podporují smysluplnou činnost neziskové organizace Viktorky z Vysočiny a jejich projekt „SMÍCH PRO NEMOCNÉ“ http://z-vysociny.cz/smich-pro-nemocne.html, na který věnuje VICTORIA AGENCY část výtěžku ze vstupenek

 

Vstupenky na slavnostní, finálový gala večer mohou diváci zakoupit o-line na portálu http://maminka-cr.cz/index.html, kde naleznou podrobné informace.

 

VICTORIA AGENCY se  těší na soutěžící i diváky, spolu s moderátory gala večera Nikol Prokešovou a Zdeňkem Podhůrským.

VA - Logo

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

WORLD OF BEAUTY & SPA – Svět plný kosmetiky a krásy

Next Story

Známá fotografka Lucie Robinson následuje Organic Way příběh!

Latest from Móda a modeling

Top