Letos do plavek bez celulitidy. Jak toho dosáhnout?

Letošní plavkovou sezónu si užijete. A víte proč? Protože konečně vyzrajete na celulitidu! Nehezky vypadající pomerančová kůže je způsobená tukem a nedostatečnou pevností pokožky. Podpořením správných procesů v našem těle je možné výrazně zmírnit celulitidu na problematických partiích, takže bude skoro neviditelná.

Konečně pevná a hladká kůže na problematických partiích

Celulitida trápí hlavně ženy a téměř bez ohledu na procento tělesného tuku. Můžete být hubená, ale stejně budete se svou postavou nespokojená právě kvůli pomerančové kůži. Výraznou pomocí může být metoda s použitím specializovaného přístroje BodyShape®. Ten napomáhá odbourávání tuku, liftingu pokožky a podpoře krevního oběhu pro pevnější kůži. Ošetření je neinvazivní a efekt se projevuje postupně až po dobu šesti týdnů, kdy metabolismus reaguje na nové stimuly.

Ošetřit se dá jakákoliv oblast, kde se celulitida vyskytne. Nejčastěji jde o hýždě, stehna, břicho, ale například také paže. V případě, že vás trápí větší celulitida, je vhodné ošetření opakovat.

Ošetření na ověřené klinice

odstranění celulitidy a nerovností v problematických partiích je vhodné svěřit se do péče skutečných odborníků s prokazatelnými výsledky. Klinika Mediestetik nabízí kromě ošetření BodyShape® i další metody pro cílené odstranění tuku a modelaci postavy. Využít tak můžete například kryolipolýzu pro zeštíhlení problematické partie a následně se můžete pustit do odstraňování celulitidy. Pobočky kliniky najdete v Praze a v Teplicích.

Zdravý životní styl a pohyb

Pro udržení skvělého výsledku a krásně hladké pokožky je dobré dodržovat několik základních opatření. Věnujte se pravidelnému pohybu pro podporu krevního oběhu a prokrvení problematických partií. Snažte se dodržovat zásady zdravého životního stylu a udržujte si štíhlou postavu, protože to značně ztěžuje rozvoj celulitidy. Zařadit můžete také masáže a lymfodrenáže. Někdo má to štěstí, že problém s celulitidou téměř nezná, ale jiní se musí hodně snažit, aby alespoň zmírnili příznaky. Moderní metody estetických klinik jsou naštěstí připraveny pomoct ve všech případech.

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

VICTORINOX SWISS MODERN – STYLOVÉ KUCHYŇSKÉ NOŽE PRO PRAVÉ PROFESIONÁLY

Next Story

Finále soutěže Tvář Scarlett již počtvrté!

Latest from Zdraví a krása

Top