Krabičková dieta, jídlo s fantazií

Krabičková dieta, jídlo s fantazií

Pracovní týden je opět tu, ani nevíte, kdy budete mít chvilku čas se najíst, stále nové a nové povinnosti. Firemní nabídka automatu také není nic moc a oběd v restauraci vám zabere zase spoustu drahocenného času. Jak tedy lze vše skloubit…jíst zdravě a samozřejmě, aby to nebylo vidět na vaší váze. Řešení je  jednoduché… krabičková dieta.

 

Krabičková dieta Brno

Krabičková dieta každému na míru. Ženy i muži mají rozdílné nároky na jídlo a samozřejmě i jiné chutě. Někdo má rád brokolici a jiný ne. Nemusíte se obávat, že dovezené jídlo bude tvořeno z ingrediencí, které zrovna vy nejíte. Skladba jídel je rozložena tak, aby byla jídla pestrá, chutná, zajímavá a vyvážená (sacharidy, tuky, bílkoviny). Samozřejmostí je, použití čerstvých surovin. Našim cílem není nabízet žádné polotovary, ale pečlivě připravené menu. Stále garantujeme nejlevnější cenu za odběr krabiček a rozvoz po celém Brně zdarma. Zhubněte zdravě a s chutí se zdravou dietou. Krabičkovou dietu navrhuje nutriční terapeut individuálně dle potřeb každého klienta, vhodná je pro muže i pro ženy. Krabičková dieta je spolehlivá cesta ke zdravému a jednoduchému stravování. Zaručíme vám garanci nejlevnější ceny za odběr krabiček a rozvoz po celém Brně zdarma.

Zdravá dieta podle vašich přání

Krabičková dieta má v nabídce možnost volby ze 4 programů: celodenní menu, dopolední menu, oběd a večeře, odpolední menu. Sami si vyberete co je pro vás to pravé. Potraviny jsou připraveny a baleny podle přesných norem. Pokud jste stále na pochybách, můžete se osobně dostavit na odběrné místo do hotelu Gregor v Modřeticích. Na zkušební týden Vám za zvýhodněnou cenu přivezeme stravu, abyste si mohli ověřit pestrost a kvalitu. Rozvoz je v odpoledních a večerních hodinách a na vámi určené místo.

Odběr  můžete kdykoli přerušit, pozastavit nebo ukončit bez udání důvodu, nejste u nás vázáni žádnou dlouhodobou smlouvou. Vyzkoušejte, zdraví stojí za to.

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top