Je značkové spodní prádlo jen výstřelkem pro snoby? Naopak, uvažovat by o něm měl každý!

Pokud právě máte hluboko do kapsy, protože raději cestujete nebo zvelebujete bydlení, zřejmě vám nákup značkového spodního prádla přijde jako zbytečné vyhazování peněz za něco, co můžete mít mnohem levněji. Jen bez té značky, kterou bez které se docela dobře obejdete. Jenomže právě ta bývá garancí kvality. Ve finále vám ušetří finance, čas i starosti.

Komfort a zdraví nade vše

Spodní prádlo sice není vidět, ale má lví podíl na tom, jak se celý den cítíte. Kombinace nekvalitního materiálu a špatného střihu vás sice vyjde levněji než stylové dámské prádlo Tommy Hilfiger, ale pocítíte to z hlediska pohodlí. V horším případě také na zdraví, protože některé textilie obsahují azobarviva, disperzní barviva, toluen, chlorbenzen, formaldehyd a další chemikálie, jejichž přítomnost může způsobit alergickou reakci. Nadlimitní obsah toxického a rakovinotvorného kadmia snad ani nepotřebuje komentář. Kvalitní značkové prádlo chemický koktejl neobsahuje a můžete ho bez obav nosit každý den.

 

 

Mnohem delší životnost

Originální tanga Calvin Klein sice stojí o něco více než prádlo z tržnice, ale zato vydrží mnohem déle v původním stavu. Nemusíte se bát, že se seperou a ztratí původní vlastnosti. Za ikonické CK si můžete dosadit i mnoho dalších značek spodního prádla – včetně některých českých, jako jsou Styx a Addicted. Jakkoliv se vám pořizovací cena značkových kalhotek jeví jako příliš vysoká, z dlouhodobého hlediska naopak šetří vaší kapsu.

Sexy za každé situace

Pohled na značkové prádlo dostane do kolen téměř každého muže. Mnohé z nich dokonce více než úplná nahota! Potřebujete snad další důvody, proč si pořídit pár nových kousků? Udělejte radost sobě i svému partnerovi, váš milostný život bude zase o něco pestřejší. Spoustu skvělého spodního prádla světových i českých značek najdete na www.trenyrkarna.cz.
 
 

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Geek móda – vtipná trička, která potěší každého

Next Story

Zámky lásky s vlastní fotkou

Latest from Zajímavosti

Top