Jak si udržet krok s přírodou?

Jak si udržet krok s přírodou?

V dnešním hektickém a uspěchaném světě jen málokdo zvládne udržet krok s přírodou. Lidé mají plno práce, kvůli lukrativnější nabídce pracují spíše ve městě a kvůli hromadě povinností je výlet do přírody v nedohlednu. Máte to podobně, přesto byste chtěli alespoň srovnat krok s přírodou? V tom případě pro vás máme pár doporučení!

Zkrátka se jde stanovat a basta!

Posílá vás šéf na víkend na služební cestu? Alespoň jednou mu odmítněte a vymyslete lepší plán – běžte s rodinou pod stan – bez mobilu, bez televize. Však rozděláváním ohně a stavěním stanu se zabavíte dost. V přírodě opět zjistíte, že voda teče, ptáci zpívají a listí na stromech nádherně ševelí.

Máte to do práce jen pár kilásků? Místo auta vytáhněte kolo! Pokud je to k vám do práce přes park či přes les, nabijete se přírodní energií, kterou následně můžete aplikovat do vašeho pracovního nasazení.

Noste kousek přírody neustále s sebou

Nebo noste kousek přírody neustále s sebou – do práce, do kina, na kávu s přáteli. Ne neznamená to mít pod kapsách listí a hlínu, ani to, že budete na pracovní schůzky chodit s bylinkou v květináči. Znamená to navštívit e-shop BeWooden, který vám nabídne parádní praktické kousky ze dřeva – spojení s přírodou je tam maximální!

BeWooden to jsou nápadité doplňky pro každodenní i slavnostní outfity. BeWooden to jsou opasky, motýlky, peněženky, náramky, manžetové knoflíčky, brože, zrcátka…a všechno je vyrobeno z ušlechtilého materiálu – ze dřeva. Protože však BeWooden cítí velkou zodpovědnost k přírodě, pro své produkty společnost používá jen nadbytečné dřeviny ze stolařských dílen či dřeviny z ekologických plantáží.

BeWooden ví, jak se v hektickém světě přiblížit k příroděhandlavede-trae-brocher-af-ahorn-bg-mahogni-ask-og-valnddetrae

V podhůří Beskyd se zrodil nápad vyrábět doplňky z krásného vonícího dřeva – vznikla společnost BeWooden, u níž je příroda hlavním marketingovým plánem. Produkty BeWooden vám nejen umožní mít s sebou kousek vonícího dřeva, ale třeba i vyjádřit svůj postoj k přírodě. Pokud milujete Beskydy a přírodu jako takovou, rozhodně by vám neměla uniknout kolekce stylových dřevěných broží „ Zvířata z Beskyd“.

A jak držíte krok s přírodou vy?

 

Zdroj: bewooden.cz

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top