Jak nakupovat v USA a ušetřit

Jak nakupovat v USA a ušetřit

Objednávání věcí z USA v dnešní době přetrvává a využívá jej stále velké množství lidí. Někteří lidé už si už na tento trend navykli a své peněžence takto uspoří velké množství peněz navíc. Opravdu je tak jednoduché ušetřit?

Srovnání cen

Americké eshopy nabízejí velké množství výhodných cen a lidé z ČR tak mohou ušetřit peníze skoro na každém zboží i po připočtení poštovného. Nejvýhodnější ceny lze vidět hlavně u elektroniky a značkového zboží. Můžeme se podívat na rifle Levis 501, které v ČR seženete okolo 1 900 Kč, pokud byste však tento produkt zkoušeli vyhledat v amerických eshopech, narazíte na cenu okolo 800 Kč! Pokud vezmeme v potaz, že člověk dělá těchto objednávek více za rok, dostaneme se k velmi velké úspoře.

Mimo uvedeného příkladu můžeme pozorovat stejné případy třeba u dalšího oblečení, elektroniky a kosmetiky. Pro vyhledání nejlepších cen je výhodné použít např. stránky Amazon, nebo Forever21.

Nedostupné zboží

Kromě levnějšího zboží můžeme v USA také narazit na věci, které v ČR vůbec neseženeme. Produkty jsou buď nové nebo určené přímo pro americký trh. Pokud bychom se zkoušeli tyto věci sehnat v ČR, nejspíše bychom je dostali s velkou přirážkou nebo by byly padělané ve špatné kvalitě.

Zaslání zboží do ČR

Pokud Vás předchozí část článku inspirovala a uvažujete nebo už plánujete nákup v USA, můžete narazit na menší problém v podobě nedostupného zasílání do ČR nebo velké ceny pro mezinárodní zasílání. V těchto případech je nutné, abyste měli vlastní americkou adresu, odkud poté můžete balík přeposlat do ČR. Tyto služby nabízí společnost Planet Express, kterou doporučujeme. Po zaregistrování a aktivaci Vašeho účtu dostanete přidělenou americkou adresu, kam si Vaše balíčky můžete nechat poslat. Jakmile budou doručeny na Vaši virtuální adresu, tak můžete více menších balíčku spojit do jednoho velkého, čímž lze také ušetřit na poštovném. Balík si poté již můžete nechat přeposlat do ČR pomocí jedné z asi 6ti nabízených doručovacích metod. Pro české zákazníky je cenově nejvýhodnější DHL, kterou můžeme doporučit.

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top