Jak na bílé zuby? Toothy je odpověď!

Jak na bílé zuby? Toothy je odpověď!

Jsou vaším snem dokonale bílé zuby, ale nechcete platit vysoké částky za bělení u zubaře nebo u hygienistky, které je navíc nutné pravidelně opakovat? Máme pro vás řešení! V tomto článku vám představíme českou značku Toothy nabízející produkty na bělení zubů, které můžete provádět přímo z pohodlí domova.

 

Přirozený odstín zubů se u různých lidí liší. Někdo má zuby spíše bílé, jiný smetanové, někomu jde odstín do slonovinových tónů. Přirozená barva se změnit nedá, faktem však je, že téměř každý člověk má svou přirozenou barvu zubů schovanou pod nánosem nečistot, které se pevně uchytily na sklovině a jen tak kartáčkem je není možné odstranit. Za žloutnutím zubů může stát mnoho faktorů. Vliv na vybočování z bílých tónů nejčastěji způsobuje špatná dentální hygiena, konzumace kávy, kouření, léky a další faktory, kterých je více než dost. Že je váš sen o bílém úsměvu navždy ztracen? Právě naopak! Toothy vám nabízí řešení v podobě několikadenních procedur. Poradí si s různými druhy nečistot a usazenin. Zazářit můžete již během několika dní.

 

Pro začátek je pro vás připraven Toothy Starter – Sada na 6 dní. Tento balíček nabízí veškeré potřebné vybavení na profesionální bělení zubů v podobě náústku, led světla a bělících gelů. Za výhodnější cenu si také můžete rovnou objednat produkt Toothy Pro – sada na 12 dní. Sadu, která obsahuje větší množství gelu na více aplikací pro ještě lepší výsledky.

 

 

Proč zrovna Toothy? Šetříte čas i peníze. Bělení vám zabere deset minut denně, balíčky jsou navíc cenově výhodné.

 

Žádný nabízený produkt neobsahuje peroxid vodíku, tedy látku, která sice bělení podpoří, ale pálí dásně a zvyšuje citlivost zubů. Ty pak nadmíru reagují na chladné i teplé podněty. Revoluční bělení Toothy zuby vybělí za pomoci jiných a pro zuby neškodlivých složek. Zuby vás ani po několikadenním bělení nebudou bolet, nezvýší se jejich citlivost. Nabízené gely obsahují v přírodně se vyskytující látku jménem hydrogenuhličitan sodný, která odstraňuje především hrubé nečistoty a plak, dále chloritan sodný, který eliminuje zápach z úst a aktivně ničí bakterie. Složení doplňuje aloe vera s komplexem blahodárných účinků, také granátové jablko či heřmánek.

Zuby můžete držet v tónech možné nejvyšší bělosti nepřetržitě. Díky unikátnímu složené lze kúru opakovat každé tři týdny, na základě aktuálních potřeb. Opakovaným bělením čistý tón svých zubů vylepšujete a dlouhodobě udržujete.

 

Pro další aplikace vám poslouží Toothy Gel Kit – sada náhradních gelů, které aplikujete do již zakoupeného příslušenství.

 

Všechny výrobky jsou certifikovány dle NQA. Celé balení včetně obsahu, manuálů a instrukcí je popsáno samozřejmě v českém jazyce. Firma ručí za vizáž vašich zubů, v případě nedosažení výsledků garantuje vrácení peněz.

 

Vyzkoušejte tuto inovativní metodu bělení a nasaďte úsměv, který vám bude každý závidět!

 

Sdílet příspěvek

No Banner to displayZanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


**

Top