Dárky pod stromeček: Nejoblíbenější erotické pomůcky

Máte pocit, že už váš sex není takový, jaký býval nebo jen máte chuť trochu si ho okořenit? V obou případech vám pomůže tento článek, který odhaluje nejoblíbenější erotické pomůcky, které by měl vyzkoušet každý pár. Překvapte svého partnera nebo svou partnerku speciálním dárkem pod stromečkem. Vyberte takové překvapení, které udělá radost vám oběma.

 

Při výběru erotických pomůcek je samozřejmě předem dobré myslet na funkci jednotlivých předmětů. Chcete si zpestřit milování novými technikami nebo je vaším primárním cílem zpestření orgasmu? Budete danou věc používat v páru nebo vybíráte dárek čistě pro potěšení své drahé polovičky? Ať už máte jakékoliv plány, těmito pomůckami jednoznačně partnera či partnerku potěšíte.

 

Masážní hlavice

Masážní hlavice přicházejí stále více do kurzu. Vyhledávají je zejména ženy, které mají problémy s vyvrcholením. Pro samotnou masturbaci je masážní hlavice použitelná nejen pro ženy, ale i pro muže, neboť vyvolává brzkou silnou erekci. Výhodou masážních hlavic je to, že se dají nastavit na několik stupňů vibrací, takže si s nimi v posteli užijete opravdovou zábavu. Hlavice se díky své výkonnosti dají používat dokonce i přes oblečení. Otestujte třeba Magic Wan Massager s deseti programy vibrací a pulzování.

 

Erotické (stolní) hry

Výborným dárkem je taky erotická stolní hra. Tento dárek potěší vás oba a zpestříte si jím společné večery. Pořiďte si deskovou hru s úkoly, ke kterým budete potřebovat pestré erotické vybavení nebo si vymyslete hru vlastních pravidel. Fantazii se meze nekladou.

 

Bičíky a plácačky

 

Nejrůznější druhy bičíků a jiných pomůcek využijete třeba při zmíněných erotických hrách. Mnoho partnerů prozradilo, že si rádi sex zlepšují trestáním. Naplánujte si malý ložnicový výprask. Jeden prozradí své špatné činy a druhý bude trestat. Samozřejmě stačí pracovat s vlastním tělem. Využívejte lechtání, plácání nebo jemné štípání. Bičík pro vás však bude dalším příjemným zpestřením. Připravte si Růžový bičík k posteli a vytáhněte jej jako překvapení.

 

Vibrační kroužek

Vibrační kroužky se vyrábí z jemných materiálů, které se dají formovat, a tak se přizpůsobí každému penisu. Nasazuje se v době jeho ztopoření. Poté už stačí zapnout strojek a užívat si smyslných vibrací, ze kterých nemá potěchu je muž, ale i žena, na kterou se vibrace přenáší. Dobrou volbou jsou taky škrtící kroužky na penis, které podporují erekci.

 

 

 

Lubrikační a stimulační gely

Lubrikační gel se vám doma neztratí. Využít ho můžete jako zpestření pohlavního styku. Pokud má žena problém se zvlhčením sliznice, lubrikační gel je více než vhodný. Naprosto nutné je jeho použití při análním sexu. Velkou podkapitolu lubrikačních gelů pak tvoří gely stimulační. Durex Intense Orgasmic gel je speciální stimulační prostředek, který se nanáší na klitoris. Stačí pár kapek a během několika vteřin se dostaví smyslné mravenčení, chlazení nebo naopak zahřívání. Pokud si chcete zintenzivnit prožitek nejen z předehry, tento stimulant rozhodně vyzkoušejte.

 

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky se stále drží v žebříčku nejoblíbenějších pomůcek pro ženy hodně vysoko. Nejsou však jen obyčejnou erotickou hračkou. Možná vás překvapí, že pravidelné používání Venušiných kuliček je dobrou prevencí před nejrůznějšími gynekologickými problémy. Zabraňují ochabování pánevního svalstva. Díky tomu dokáží příjemným způsobem vyléčit dokonce inkontinenci moči. Pro zlepšení stavu pánevního dna je vhodné kuličky nosit kolem půl hodiny každý den, dokud nedojde ke zlepšení.

Pěkným modelem jsou třeba Venušiny kuličky Two hearts v růžovém odstínu. Na základě střetu kuliček při pohybu dochází k chvění a jemným vibracím. Kuličky stimulují vnitřní svaly pochvy a nositelce nabízí příjemné potěšení. Mnohé ženy dokáží dovést až k orgasmu.

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Boj o zaměstnance stále roste. Ženy přesto berou o sedm tisíc méně než muži

Next Story

Civilizační strašák jménem cukrovka

Latest from Zdraví a krása

Top