Central Group pořádá charitativní galavečer, Nadačnímu fondu pro zdraví dětí předá šek na milion korun

Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby Central Group pořádá ve čtvrtek 2. března charitativní galavečer v Obecním domě. Celá výše vstupného jde na účet Nadačního fondu pro zdraví dětí, který společnost založila ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí.

 

Nadační fond letos slaví 10. výročí svého vzniku. Za tu dobu rozdělil mnohamilionové částky na více než stovku projektů. Hlavním posláním Nadačního fondu pro zdraví dětí je podpora výzkumu a vzdělávání v oblasti péče o zdraví matek a jejich dětí. K zavádění světových poznatků do praxe u nás přispívá zejména účast českých lékařů na odborných kongresech, konferencích a stážích v zahraničí. Prostředky z veřejných zdrojů jsou pro účely výzkumu a vzdělávání v oblasti zdravotnictví u nás bohužel velmi omezené, proto je finanční podpora ze soukromých zdrojů klíčová. Kromě podpory výzkumu a vzdělávání nadační fond pomáhá také při financování potřebného přístrojového vybavení těch zdravotnických zařízení, která péči o matky a děti zajišťují.

Cílem velkého charitativního galavečera s bohatým programem je právě získání prostředků pro plnění cílů nadačního fondu. Na akci vystoupí operní pěvkyně Eva Urbanová a houslový virtuos Václav Hudeček. K tanci a poslechu bude hrát Dvořák Symphony Orchestra, pro vyznavače latinskoamerických rytmů pak Carisma Musica Latina. Po celý večer bude k dispozici bohatý gurmánský raut a degustace evropských vín. Přítomné hosty celým večerem provede herec a moderátor Marek Vašut.

 

V letošním roce slaví Central Group již 23 let na českém trhu a pořádáním každoročních charitativních akcí se plně hlásí ke své společenské odpovědnosti. „Nadační fond pro zdraví dětí, který naše společnost založila a již deset let ho podporuje, financoval více než stovku konkrétních výzkumných a vzdělávacích projektů,“ poznamenal šéf Central Group Dušan Kunovský a dodal, že „prestižní společenské akce, jakou je právě tento galavečer, jsou pro charitu a související fundraising velkým přínosem a Central Group chce jejich prostřednictvím pomáhat i v budoucnu.“ Firma bude i letos stejně jako v minulých letech garantovat Nadačnímu fondu pro zdraví dětí příjem ve výši jednoho milionu korun.

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Fotografie, které budou vystihovat to, kým jste.

Next Story

Mléčný čokoládový dezert Müller De Luxe – Crème au Chocolat: Užijte si skutečný luxus

Latest from Zajímavosti

Top